Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel üzenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel üzenni akart valamit?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyesmiben, de ez most nagyon furcsa helyzet. Egy alig 30-as nőtől fb-on kaptam egy animációt, ami alatt a Last Christmas részlete szól. Nem tudom, erre hogyan reagáljak, nem igazán vagyok jártas a könnyűzenében, de rákerestem a szövegére, és olyan, mintha valami szerelmes szám lenne. Tény, hogy jó viszonyban vagyunk, és sokszor furcsán viselkedik, olyan, mintha bejönnék neki, vagy lehet, hogy csak én értek félre sok mindent, és csak nagyon szoros barátság van közöttünk. Én régóta többet érzek iránta barátságnál, de nem mondhatom el neki, mert ő családos. Nem tudom, mit tehetnék, szégyellem elmondani neki az érzéseimet, és nem akarok családromboló lenni, de tény, hogy nem tudom őt kiverni a fejemből. Szóval milyen tanácsot tudnátok adni, mi legyen most? Hogyan puhatoljam ki, hogy mi van a háttérben?

2018. nov. 23. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tul kombinalod. Kuldott egy amimaciot, feltehetoen masoknak is. Pont.
2018. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írtad, ő egy családos ember, hagyd őt.
2018. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: Nem az a küldözgetős fajta, ráadásul a való életben is sokszor "kivételezett" velem, sok olyan jó dolgot tett meg, amit másokkal nem, és néha már szinte nyomulásnak tűnt, amit csinált. Éppen ezért nem értem az egészet.
2018. nov. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!