Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálnád, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád, ha a párod előre tervezett napokban főzne készítene ételeket?

Figyelt kérdés

Hétfő - mindig spanyol étel

Kedd - mindig kínai

Szerda - pizzanap

stb..


2018. nov. 19. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nőként válaszolok. Ha minden szerdán pizzát eszem, visszaszedem a 30+ kilót, amit leadtam. Főzhet, de én egyszerűbben eszem, pl. nagyon ritkán eszek tésztát.
2018. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Legyen inkább úgy, hogy egyik héten minden páros nap ő főz valami jót páratlanon meg én, következő héten meg cserélünk. Változatosabb. :)

32/f

2018. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Bár én nő vagyok, de ha a párom főzne, vagy én lennék a férfi tuti ráunnék. Bár a kínai és a spanyol konyha is elég választékos, a pizzát meg egyenesen imádom és vagy 10000 féle feltét létezik, mégis nagyon hamar ráunnék, és az sem igazán jönne be, hogy ha pl kedden én a pörköltet kívánom akkor is szecsuáni van, mint az iskolai menzán ( ott van ilyen hogy egy hétre előre ki van táblázva mi a menü, reklamáció nincs) mi mindig megbeszéljük a párommal mit főzzek aznap és közös megegyezés alapján születik meg az aznapi étel
2018. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Na hármas most miattad rákattant az agyam, hogy kéne egy jó pizza pörköltes alappal. 🤤

32/f

2018. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Semennyire. Nem jarok maniakus emberekkel, raz a hideg toluk. Agyilag defektes mind.
2018. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem az Agymenőkben van valami hasonló?
2018. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Önmagában a tervezést jó ötletnek tartom, csak másfajta ételekkel, mivel más az ízlésem.


Pl. én szívesen ennék főzelékeket, viszont sem a spanyol, sem a kínai ételeket nem kedvelem annyira, szóval ezekből havi egy-kettő elég lenne érdekességképpen.

Pizza is kicsit túl gyakori nekem hetente.

Javasolnám páromnak, hogy főzzön nagyobb adagokat, hogy két napig kitartson, így nem kéne minden nap főznie.

Ha időm engedné, néha én is főznék.

Legyen némi rugalmasság a menüben. Pl. nyáron én szívesen eszem gazdagabb leveseket gyenge második fogással vagy második fogás nélkül. Pl. gulyáslevest, halászlét stb.

Télen szívesen ennék néha hurkát krumplival második fogásként.


Szóval önmagában az ötlet jó, csak kellő rugalmassággal kezeld, és persze legyen összhang kettőtök ízlésében.

2018. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: Én is ezt akartam írni :)
2018. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt nagyon bírom ha egy férfi tud főzni,nyugodtan tervezgessen nem lenne gond.
2018. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Spontaneitást támogatom, meg a vega életmódot.
2018. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!