Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúklányok. Mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúklányok. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
van 1 srác.Oszt.társam volt,kirúgták és 8hónapja nem taliztunk,és 7 hónapja barátnője van.Nemrég elkezdtünk beszélgetni,de mindig vaalamin összeveszünk,illetve mindig sérelmez valamit. Valamit mindig elrontok ezek szerint..És ha valami nem tetszik neki,akkor lép is le..mert msnen szoktunk beszélni van hogy 5órát..Régóta tetszem neki,mondta is h suliban nem mert közeledni..És tudom,hogy tényleg nagyon tetszek neki.És kilyukadtunk ott,hogy mivel saját házam lesz ott,ahol ő lakik,hogy ő majd feljár hozzám...hogy 1ütt legyünk..úgy.. És tudom,vagyis nagyon úgy néz ki h mást nem akar tőlem,mert mondtam h szakítson a barátnőjével és mondta h nem akar..És akármin összekapunk,mindig nekem kell őt keresni,meg könyötörögni neki,hogy ne haragudjon.Igen elismerem,volt amikor úgy tűnt neki,miutánn elmondta az érzéseit,hogy csak játszok veele de nem.. És tegnap is nagyon jól elvoltunk 3órát beszéltünk..és u kis hülyeségen összeevesztünk..és azóta nem ír. Énsem írtam,nem érzem h hibás lennék,pedig ő annak tart.Szóval ha megmondta h leszeretne velem feküdni,de közben nem szakít a barátnőjével akkor lehetetlen hogy vmit érezzen? Csak azt akarja akkor tuti? Mert mondta h adjak neki esélyt,és h mélyebb legyen ez a dolog..de nem tudom mit tegyek.mert láthatóan csak a testi dolgok érdeklik..de én szeretem:( mit tegyek? mértnem keres? vagy h érjem el,hogy belémszeressen????segítsetek kérlek,nagyon magam alatt vagyok:(
2010. jún. 25. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jó hátxD
2010. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
okés.köszönöm az ÉRTELMES komikat.
2010. jún. 25. 23:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne könyörögnöd,mivel nem a pasid!

Már bocs,de ha azt mondta h azt akarja,h mélyebb legyen a kapcsolat,akkor tenne érte vmit és nem csak a szexre hajtana. Ha állandoan a szexel jön és mással nem,csak néha-néha szédít egy kis hazugságal,h azt akarja h mélyebb legyen a kapcsolat,akkor hagyd a p*csába,ne törödj vele,ha besértödik hagyd rá,HA TÉLLEG KELLESZ NEKI MAJD FELKERES,HIDD EL!! Az a baj szerintem,h megszokta h te keresed fel mindig. Ezt fejezd be és meglátod majd az eredményt! De szerintem ne várj tőle semmi komolyat,az ien csak hiteget mindennel,h ágyba vigyen aztán csá,megy a bnőjéhez(akit elégé sajnálok)és hidd el,h nem szereted,nem vagy vele,stb. csak szeretnéd szeretni,de az iet nem lehet....:S

Felejsd el.hidd el nekem.Keress egy singli pasit:)Sok szerencsét!

*Bocsi h kicsit össze-vissza írtam,de már fáradt vagyok:D

2010. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ti most kajak elolvastátok ezt a hosszú szart?
2010. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)utolsó..mi a f*sznak irsz ide??
2010. jún. 26. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!