Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúúklányok. Mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúúklányok. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
van 1 srác.Oszt.társam volt,kirúgták és 8hónapja nem taliztunk,és 7 hónapja barátnője van.Nemrég elkezdtünk beszélgetni,de mindig vaalamin összeveszünk,illetve mindig sérelmez valamit. Valamit mindig elrontok ezek szerint..És ha valami nem tetszik neki,akkor lép is le..mert msnen szoktunk beszélni van hogy 5órát..Régóta tetszem neki,mondta is h suliban nem mert közeledni..És tudom,hogy tényleg nagyon tetszek neki.És kilyukadtunk ott,hogy mivel saját házam lesz ott,ahol ő lakik,hogy ő majd feljár hozzám...hogy 1ütt legyünk..úgy.. És tudom,vagyis nagyon úgy néz ki h mást nem akar tőlem,mert mondtam h szakítson a barátnőjével és mondta h nem akar..És akármin összekapunk,mindig nekem kell őt keresni,meg könyötörögni neki,hogy ne haragudjon.Igen elismerem,volt amikor úgy tűnt neki,miutánn elmondta az érzéseit,hogy csak játszok veele de nem.. És tegnap is nagyon jól elvoltunk 3órát beszéltünk..és u kis hülyeségen összeevesztünk..és azóta nem ír. Énsem írtam,nem érzem h hibás lennék,pedig ő annak tart.Szóval ha megmondta h leszeretne velem feküdni,de közben nem szakít a barátnőjével akkor lehetetlen hogy vmit érezzen? Csak azt akarja akkor tuti? Mert mondta h adjak neki esélyt,és h mélyebb legyen ez a dolog..de nem tudom mit tegyek.mert láthatóan csak a testi dolgok érdeklik..de én szeretem:( mit tegyek? mértnem keres? vagy h érjem el,hogy belémszeressen????segítsetek kérlek,nagyon magam alatt vagyok:(
2010. jún. 25. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

B@sszál egyedül!


Aki utánam ír, seggböl szájba szopta a farkamXD

2010. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja, jóvót
2010. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
na az ilyen válaszoktól kiméljetek ha lehet. oltára nagy paraszt vagy.
2010. jún. 25. 23:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha elég jól szopsz akkor beléd fog... hm... szeretni.
2010. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a következő meg kiszívhat
2010. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez túl sok ennyit nem tudok elolvasni , a következő női válaszolót kinyalom
2010. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
takarodjmár innen
2010. jún. 25. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg tőle, hogy szexen kívül akar-e mást, és ha nem akkor hagyd a francba, nem érdemel meg téged...
2010. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó volt?XD
2010. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De te mit akarsz??Ha 1 laza kapcsit(kis baráti szexet),akkor"könyörögj" csak.Ha többet,akkor vedd le MSN-ről,töröld ki a számát a telóból!Mégpedig azért,mert csak kefélni akar!És ha mégis összejön veled,akkor megcsal téged is mint a mostani barátnőjét!

És a lakást hagydki máskor,nem tartozik ide és ellenszenvet vált ki.

2010. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!