Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tehetos roma fiut zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tehetos roma fiut zavarna az ha a lany akivel randizik nem tehetos?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta tehetos roma aki felszines. Nem mutagatja hogy van penze es eletemben nem beszeltem még ilyen szereny emberrel mint o, vallalkozasa van.

Randizunk de en elkezdtem felni.

En nem vagyok tehetos kicsit sem..

Nincsenek is szep ruhaim, cipoim ugymond.

Nagyon tetszettem neki a randin, ereztem es mondta is.

De nem tudom. Igazabol alig van ruham es nincs is ra penzem.

Nem tudom mit csinaljak.

Emiatt hagyjam vele abba mert o tehetos es en nem?

De soha eletemben nem beszelgettem ilyen jot, es minden teren tetszik nekem.


ma 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Az exet tudom ki, o szegenyebb volt mint en de neki valahogy szep ruhai voltak szerintem o vette neki oket.

Viszont sosem szerette ot, es ilyenkor mar az is eszembe jut lehet azert nem tudta megszeretni mert tarsadalmilag nem egy szinten voltak.

ma 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Tehetős roma? Az milyen?


Bocsásd meg, de az első ami beugrott az a Győzike show-ból Gömbi: https://www.youtube.com/watch?v=2uOiKLRe6Ko


Kilós fux, csicsás autó, gipszoroszlán meg kődelfin a kertben, meg ilyen idióta roma-sznob hozzáállás, ami egy átlagos ember számára vicces, de benne élni már annyira lehet poén.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont azert irtam hogy nem felszines es szereny hogy ne az olyan emberekre gondoljatok mint akit irtal pl.

Egy teljesen normalis eletet elo fiu, ha ranezel csak annyit latsz hogy kifinomult, tiszta, normalis. Semmi tobb. Nem erdekli a latszat.

Max a kocsijarol tudnad megmondani hogy tehetos. Semmi masrol.

ma 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, őt kéne megkérdezni.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj vele tovább. Attól hogy nincs sok ruhád még lehetsz ápolt. Majd kiderül mi lesz belőle.

N 32

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán megszeret és őszinte érzelmei lesznek hozzád akkor nem lesz probléma neki ez
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Arany a kezemen

Kalap a fejemen

Irigyek rám a többi rajok

Fő a sukár öltözék (öltözéééék), igazi úriember vagyok!"


:D

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!