Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Roma lanykent egy magyar fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lanykent egy magyar fiu udvarol nekem de felek hogy nem lennek boldog vele, csak roma fiuval. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak.

Regebben volt egy fiu, o roma volt ismerkedtunk es nagyon megfogott, se elotte se utana senki, csak o..tul vagyok mar rajta, de rossz erzes még mindig hogy nem jottunk ossze, es sosem voltak olyan rossz gondolataim mint most vannak annal a fiunal aki udvarol nekem, hanem azt gondoltam orokke boldog tudnek vele lenni.

Egy magyar fiunak nagyon megtetszetettem, diplomas jo csaladbol szarmazo, szoval anyagilag jo eletem lenne mellette (nekem ez is fontos, ha bun ez ha nem) , de nem erzem azt hogy boldog tudnek lenni vele mert magyar.

Nem tudom mit tegyek, lehet abba kene hagyni ezt hogy varok az igazira es ezzel a fiuval osszejonni, mert szep eletunk lenne csak az a baj nem boldog..nem tudom tudnek e igy elni. Sokan mondjak nekem, ha talalok egy ilyet kossem le magam vele nem a szerelem szamit hanem a szep elet de en ezt nem teljesen igy gondolom.

24 eves vagyok ő 29.

Mit csinaljak? Varjak tovabb az igazira vagy nem kene elhalasztani ezt a fiut?

Nem vagyok hulye, tudom hogy jobban jarnek vele mint egy cigannyal, de a szivem mast mond. Annyira vagyok egy igazi roma szerelemre.

Ne bantsatok, es elore szolok barki barmit ir nem fogok valaszolni semmi banto velemenyre.

Koszonom.


jún. 26. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Menjek hozza felesegul
Varjak az igazira
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Hát, hogyha nem éreznéd magad vele boldognak érzelmileg, akkor inkább hagyd szerintem. Csak ezt valahogyan meg kéne neki mondani, ami ugye, nem egy könnyű helyzet.


De mégis mi az, ami a magyar fiúktól visszatartani? Esetleg az, hogy félsz attól, hogy mit szólnának mindehhez a te rokonaid, ismerőseid, meg az ő rokonai, ismerősei?


Tehát szerintem hagyd ezt a dolgot, ha valami visszatart, mert még nagyon fiatal vagy, csak ahogyan fentebb említettem, ezt valahogyan el kéne neki mondani.

jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Az előző vagyok, én nem vagyok roma, ezt a teljesség kedvéért írtam még le.
jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy akartam írni a 3-asban hogy "visszatart", csak ez a rendszer állandóan bele akar javítani az írásba.
jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
De hozzáteszem, megértem ezt a fiút, mert valóban sok szép roma lány van szerintem is. Én is férfi vagyok, így férfi szemmel nézve.
jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Roma lyányként 24 évesen már 6 gyereked kellene hogy legyen. Szóval bele kéne húzni rendesen a dolgokba mert ez így nem frankó. Amúgy távesz baktaló.
jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne keveredj más fajjal, ne szennyezd be!
jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Együtt jártok? Mi van köztetek?

Mindenképp mondd el ezeket neki!

Tetszik neked?

jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot az ő érdekében, mert ha a kiccsaládod megtudja, agyon fogják verni!
tegnapelőtt 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Akkor menj a víred után, nehogy egy gádzsónak add magad, mit szól a csálád?
tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog jol banni veled egy roma srac sem. Talan neked nem kell bemutatni, hogy elnek a mindennapokban. Asszony neve kuss, dolgoznia nem kell csak szulni halomra, apuka felrekurhat (es felre is fog) akinek mindig meg kell bocsatani, tok mindegy, hany nonek csinal meg gyereket. Ja, es jo lenne ha fiugyereket szulnel, mert a lany nem ertek. Ha te ilyen eletre vagysz, lelked rajta, de az irasod alapjan ertelmesebbnek tunsz mint az atlag.
tegnapelőtt 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!