Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így sikerül háttérbe szorítanom/eldobnom ezt az érzést, vágyat?

Figyelt kérdés

Már 20 éves elmúltam, de még 23 nem :) bocsi, hogy ilyen konkrét vagyok.

A lényeg; még nem volt barátnőm, és ez egy "kicsit" zavar. De nem tudom eldönteni, hogy tényleg zavar-e, vagy csak a társadalmi elvárásoknak akarok megfelelni?

Abból a szempontból zavar, hogy nem esik jól, hogy senkinek az érdeklődését nem tudtam felkelteni, meg néha jól esne egy ember, akivel belsőségesebb kapcsolatom van.

De mind1.


Úgy érzem, akkor lehetnék igazán boldog, ha végre sikerülne lemondanom erről a dologról. Igaz nem is tettem meg eddig sok mindent érte hogy legyen, de nem hinném hogy sokat veszítettem ezzel.


Kérdés: szerintetek a boldogság elérése érdekében sikerül magamtól elidegeníteni azt a vágyat, hogy legyen barátnőm?


légyszi ne jöjjetek azzal, hogy "ne akarj görcsösen barátnőt", mert bár az írásomból ez jön le, de élőben teljesen más vagyok. egyáltalán nem vagyok nyomulós, meg kezdeményezős.


előre is köszönöm az átgondolt válaszokat :)


2010. jún. 24. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amúgy megértelek, én meg csak olyan kapcsolatokban voltam, amiktől nem sérülhettem igazán érzelmileg...de a menekülés tényleg nem megoldás
2010. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nő nélkül boldogság, egy hetero f@szinak?? Felejtsd el!!!


Ha nem tudsz bízni, akkor tanulj meg bízni!!!


Szűz vagy még? Csakmert ezt az infót taktikusan elhallgatod, és más fénybe helyezné a dolgokat.


Márpedig igenis keress görcsösen barátnőt!!!

Lehetsz akkora marha, hogy elmélkedsz pl a spenót ízéről, de csak akkor fogod megtudni, ha megkóstolod!!!


Ezeket a hülye gondolatokat add fel inkább, ne a pártalálási vágyadat, vagy heréltesd ki magadat, és megnyugszol, mint a macskák!


Nem tudom,hogy a valóságban mekkora láma lehetsz, de ha nem vagy az, akkor kinéz neked egy jóravaló szép nő, és egy mocskos ribanc egy személyben, aki minden pénzt megér, és sosem fogod megtudni mekkora kincs míg nem találkozol vele!

2010. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok, de a szexuális része nem érdekel annyira. hiszen az nekem csak olyasvalakivel menne akiben maximálisan megbízok.
2010. jún. 25. 08:49
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem érdekel mert savanyú a szőlő, illetve azt sem tudod milyen ízűnek kéne lennie!


Gátlásos vagy, ezért ez a maximálisan bízni szöveg! És ha megbízol és mégis történik valami ami a sérülékeny kis lelkednek rosszul esik, akkor remete maradsz örök életedre?!


Kb annyira tudlak megérteni, mint a vegetáriánusokat akik a hús ízéről elmélkednek, hogy az pedig biztos nem olyan jó.


Tudod a világ nélküled is kerek! Senkit nem érdekel a te bonyolult lelki problémád! Ha gondod van, magadnak kell rendezned, és utánajárnod, de nem ezzel a néma láma hozzáállással!!!


Sokan átesnek ezen a részen mint amiben te élsz, de nekik nem válik életformájukká! Neked se ártana némi bátorság, hogy belekóstolj abba amiről csak elmélkedsz! Igazán megemberelhetnéd magad, mert így eléggé párkapcsolati analfabétának tűnsz!


Ha megfutamodsz és fel akarod adni a parázsként még meglévő vágyaidat akkor tedd! Olyan leszel mint a csöves, akinek annyira esik vissza az igényszintje, hogy a következő kukában megtalálja az aznapi kenyérdarabját, és akkor ő már boldog! Lehet hogy te is elleszel majd magadban nők nélkül. Csak rajtad áll! Én el sem tudom neked magyarázni mindazt a csodát amit egy nő jelenthet, de a föld összes szépsége sem mérhető hozzá. Persze ezt lehet hogy te nem fogod megtudni...

2010. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!