Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így sikerül háttérbe szorítanom/eldobnom ezt az érzést, vágyat?

Figyelt kérdés

Már 20 éves elmúltam, de még 23 nem :) bocsi, hogy ilyen konkrét vagyok.

A lényeg; még nem volt barátnőm, és ez egy "kicsit" zavar. De nem tudom eldönteni, hogy tényleg zavar-e, vagy csak a társadalmi elvárásoknak akarok megfelelni?

Abból a szempontból zavar, hogy nem esik jól, hogy senkinek az érdeklődését nem tudtam felkelteni, meg néha jól esne egy ember, akivel belsőségesebb kapcsolatom van.

De mind1.


Úgy érzem, akkor lehetnék igazán boldog, ha végre sikerülne lemondanom erről a dologról. Igaz nem is tettem meg eddig sok mindent érte hogy legyen, de nem hinném hogy sokat veszítettem ezzel.


Kérdés: szerintetek a boldogság elérése érdekében sikerül magamtól elidegeníteni azt a vágyat, hogy legyen barátnőm?


légyszi ne jöjjetek azzal, hogy "ne akarj görcsösen barátnőt", mert bár az írásomból ez jön le, de élőben teljesen más vagyok. egyáltalán nem vagyok nyomulós, meg kezdeményezős.


előre is köszönöm az átgondolt válaszokat :)


2010. jún. 24. 22:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bensőségesebb... bocsi, siettem
2010. jún. 24. 22:33
 2/14 anonim ***** válasza:
van olyan betegség, hogy egyetlen nemhez nem vonzódsz, sztem nézz utána
2010. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ha nem írnál ilyen hosszú kérdést akk talán el is olvasnám :D
2010. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
első válaszoló: de, hetero vagyok, csak nem önkínzó. szeretnék végre boldog is lenni, ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek sikerülni fog?
2010. jún. 24. 22:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Az első arra gondolt, hogy aszexuális vagy...amikor egyik nemhez sem vonzódsz, nem érzed hiányát a társnak, a szexuális életnek...

Szerintem fordulj egy szakemberhez! Az ilyen az nem normális dolog...mindenkinek szüksége van valakire!

Tényleg keress fel egy pszichológust...nincsen azzal semmi baj sem;)

2010. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, akkor lehetnék igazán boldog, ha végre sikerülne lemondanom erről a dologról.


Ez nem igaz. Nagyon rossz lenne leélned az életedet szerelem/házastárs nélkül, én biztosan nem tudnám és nem is fogom. Nekem az írásodból pont az jön le, hogy nem tettél meg az ég világon SEMMIT sem azért, hogy legyen is valakid. Ez pedig valószínűleg azt jelenti hogy nem voltál igazán szerelmes, vagy ha igen, egy túlságosan is félénk fickó vagy, aki nem merte kihasználni az alkalmat. Legközelebb (ha lesz legközelebb), mindenképpen gyűjts elég bátorságot és csapj le az alkalomra. Hidd el, hogy nem akarsz egyedül élni. Hidd el, hogy szeretnél barátnőt. Hidd el, hogy nem szeretnéd kihagyni a szerelmet az életedből. Mert tényleg így van.

2010. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából még soha sem láttam olyan lányt, akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot.

És ha szívem legmélyéből le tudnék mondani róla, akkor lehetnék igazán boldog is, mert ez már nem lenne akadály.

2010. jún. 24. 22:57
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább úgy értette, hogy a vágyakozásról lemondani, ami csak frusztráló, szóval elengedni. utána attól még élhet párkapcsolatban, sőt ezután talán könnyebben is találna. bocs a E/3-ért, kérdező
2010. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

semmi baj, ha már megmagyaráztad a többieknek akár véleményt is írhattál volna.


párkapcsolatot sem nagyon szeretnék a későbbiekben, ugyanis ez egy olyan dolog, amitől nem érzeném magam "biztonságban".

nem tudok senkiben sem maradéktalanul megbízni, sajnos.

2010. jún. 24. 23:05
 10/14 anonim ***** válasza:
hát de ez a baj, ez a lényeg. ezért nincs párkapcsolatod. nem a párkapcsolattal van a baj, hanem a rossz érzéseiddel, amik vele kapcsolatosak. ezeket az érzéseket tedd helyre magadban, aztán rendbe jön minden más is körülötted. a külvilág mindig igazodik az ember érzéseihez. ha nem tudsz megbízni, nem nagy csoda, hogy nincs párkapcsolatod. amúgy ez nem tragédia, dolgozz a rossz érzéseiden, tényleg, mert nem akarsz 30 évesen is egyedül maradni, bármit irsz.
2010. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!