Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazat mond vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond vagy van valami a háttérbe?

Figyelt kérdés
Hello barátnőm bejelentette (persze szomorúan) hogy mostantól keveset fogunk tudni találkozni körülbelül 2 hetente 1 szer. Az oka : Tanul mivel ugye jönnek a vizsgái( értségi) és a szülei nem engedik és ez azt jelenti, hogy 5 hónapig kicsit nélkülöznünk kell egymást. Mondta, hogy ez neki így nem lesz jó, megkérdeztem szakítsunk? de azt sem akar. Én el is hiszem hogy sokat tanul na de hogy hetente 1-2 szer nem engedik el vagy nem tud eljönni 1-2 órára, ha elmegyek felé ez már kicsit furcsa nekem. Főleg hogy egy 18 éves lányt így fogva tartanak. Szóval most én sem tudom mit tegyek. Szerintetek mi lenne a helyes? Továbblépni és barátok maradni mivel nem lesz most rám "ideje"(pedig szerintem lenne) Vagy várjak rá ahogy ő kérte? Esetleg lehet más lehet az oka? 2 Hónapja vagyunk még 1 üt és érzem hogy szeret, de ez nagyon furcsa helyzet.Köszi előre a válaszokat 19/f
2010. febr. 7. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom..2hét alatt nincs legalább 3nap mikor van minimum 2szabad órácskája..elég hihetetlenül hangzik nemhiszem h minden pill.-ban tanul..
2010. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Sztem más is van a hattárben. Én tavaly érettségiztem és sosem volt problémás megoldani,h tudjak találkozni a barátommal.Persze,kifogásnak jó lett volna...

Esetleg ajánld fel,h segítesz neki a tanulásba :)

Ha nem akarja és nem tud időt szakítani arra akit szeret,ak kár folytatni.

2010. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor bírd ki azt az öt hónapot. Nem hinném, hogy átverne, és már nem akarna tőled semmit, mert akkor olyan mesét találna ki, ami nem csak pár hónapra szól.
2010. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha rajta múlna mindig együtt lennénk, de Szülei nem engedik természetesen ismerem szüleit és én úgy vettem észre, hogy nem ilyen szigorúak. Bár olyan sok az ellentmondás hisz együtt akar maradni és nem akar szakítani, meg várjak rá 5 hónapig. Szóval fogalmam sincs, hogy mi van...
2010. febr. 7. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is azt mondtam a barátomnak érettségi előtt, hogy keveset számítson rám, mert sokat kell majd tanulnom. Persze kifogás volt, mert simán tudtam volna rá időt szakítani, csak már elegem volt abból, hogy folyton a nyakamon lógott. Végül persze szakítottam vele, és semmi köze nem volt az érettségihez.

Ha valakit nagyon szeretek, öröm elszabadulni a sok könyv elől, hogy vele lehessek végre.

2010. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Heti 2 szer találkoztunk eddig és inkább ő volt az aki jobban igényelte az együttlétet. De köszönöm a választ azt hiszem holnap fel is hívom tisztázom vele az egészet elmondom neki a dolgokat és szakítok:S Bár érzem hogy szeret jobban kimutatja mint én... De ez nekem nagyon furcsa
2010. febr. 7. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is érettségizem, jól tanulok, és fontos a jó jegy az egyetem miatt. Mégsem hanyagolom el azt a srácot, akivel most kavargatok. Sőt mivel ő ritkán ér rá, próbálom én is úgy rendezni a szabadidőmet, hogy könnyebben találkozzunk.
2010. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha meg egyetemre megy ak minden vizsgaidőszakban nem fogtok talizni...? most épp kapóra jött neki az érettségi mint kifogás...

Jobb ezt tisztázni.

2010. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdezd az anyukáját,ugy kiderül hogy télleg olyan szigorú e vagy csak ő keres kifogásoakt.Persze ha van rá módod és ismered ugy.
2010. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azt nem értem még, hogy megkérdeztem tőle, szinte mondtam neki, hogy akkor legyen vége de ő nem ezt nem akarja... Vajon miért nem,hogyha más oka lehet?
2010. febr. 8. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!