Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazat mond vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond vagy van valami a háttérbe?

Figyelt kérdés
Hello barátnőm bejelentette (persze szomorúan) hogy mostantól keveset fogunk tudni találkozni körülbelül 2 hetente 1 szer. Az oka : Tanul mivel ugye jönnek a vizsgái( értségi) és a szülei nem engedik és ez azt jelenti, hogy 5 hónapig kicsit nélkülöznünk kell egymást. Mondta, hogy ez neki így nem lesz jó, megkérdeztem szakítsunk? de azt sem akar. Én el is hiszem hogy sokat tanul na de hogy hetente 1-2 szer nem engedik el vagy nem tud eljönni 1-2 órára, ha elmegyek felé ez már kicsit furcsa nekem. Főleg hogy egy 18 éves lányt így fogva tartanak. Szóval most én sem tudom mit tegyek. Szerintetek mi lenne a helyes? Továbblépni és barátok maradni mivel nem lesz most rám "ideje"(pedig szerintem lenne) Vagy várjak rá ahogy ő kérte? Esetleg lehet más lehet az oka? 2 Hónapja vagyunk még 1 üt és érzem hogy szeret, de ez nagyon furcsa helyzet.Köszi előre a válaszokat 19/f
2010. febr. 7. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
vannak elég szigoru szülők. probald meg megérteni. a szülei csak ttol feltik, h nem fog levizsgazni, es akkor nem mehet majd egyetemre.
2010. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!