Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne a fiúknak küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne a fiúknak küzdeni egy lányért, amikor az előbb-utóbb úgyis meg fogja csalni őket, vagy eleve nem is azt a fiút akarja, aki küzd érte?

Figyelt kérdés
Meg eleve,ha egy lányért küzdeni kell,ott már problémák lehetnek,ugyanis a lány bizonytalan...Köszönöm a normális válaszokat!
2010. jún. 24. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Udvarolni?Halljátok magatokat?:D

Mint 1880ban komolyan:D

Aki azt vallja, hogy a nőket meg kell hódítani és "udvarolni" nekik az elismeri hogy a nők felsőbbrendűek mint a férfiak!Pedig egyenrangúság van, vegyétek már észre férfitársaim, hogy a nők irányítanak titeket, pár évtized múlva teljesen nőtörvényű lesz a társadalmunk és megölnek minket férfiakat mind egy szálig mert nő nővel fog szaporodni mert rájönnek hogyan lehetséges ezt véghezvinni.Aki meg annyira udvarlás párti az legyen szíves megindokolni, hogy ez miért előnyös.Nyilván egy nőnek előnyös mert neki semmit nem kell csinálnia csak bírálni.

2010. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én kizárólag csak komoly kapcsolatot szeretnék.Ilyen hülyeségeket nem szoktam mint amit írtál.
2010. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már a férfinak derogáljon pár szép szót szólni egy nőhöz. A mai férfiak tényleg puhányak, már küzdeni sem képesek azért, ami kell nekik. Ezért kezdeményez egyre több nő, bennünk még van erő. Egyébként nem biztos, hogy a lány bizonytalan, lehet, hogy csak meg akar ismerni előbb. Nem biztos, hogy az első benyomás és a külső alap lehet egy kapcsolathoz. Az ismerkedési folyamatot sokan küzdésnek veszik, pedig mindkét fél közeledik olyankor, nem csak a férfi "teper". És szerintem igenis meg kell szokni, hogy van ilyen, nem potyoghat minden az ölünkbe, az Élet nem erről szól.
2010. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És szerintem igenis meg kell szokni, hogy van ilyen, nem potyoghat minden az ölünkbe, az Élet nem erről szól.


Te még is azt várod hogy egy férfi az "öledbepottyanjon"

Magad ellen beszélsz:D

Egyszerűen csak arról van szó, hogy félsz kezdeményezni te egy pasinál mert ha nemet mondana bizony rosszul esne neked, és ezt azzal leplezed, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, hát grat:D

2010. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, az ismerkedési folyamat során mindkét(!!!) fél közeledik. Ebben benne van az is, hogy én is megteszem. Tény, hogy nem lépek oda a férfihoz, mert igenis ő a férfi, és legyen ő a bátrabb, de szemkontaktust például én is kezdeményezek, vagy rámosolygok, tehát jeleket adok, hogy érdeklődöm iránta. Ez szerintem ugyanúgy az ismerkedési folyamat része. Nem írtam olyat, hogy csak nézegetek és várom, hogy valaki hozzám lépjen. Ne kombinálj és analizálj látatlanban, kérlek.
2010. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Oké, ezt így értem, tehát akkor hogy soha egy nő sem szólított le akkor nem velem van a baj?:D
2010. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem veled. :) Vannak nők, akik szeretnek vadászni, hódítani, és vannak, akik inkább "háttérmunkások", mint én. Neked az első típust kell keresned. Menj pl discoba, a közhiedelemmel ellentétben nem mindenki részeg ott sem, és akadnak értelmesek is. Csak keresni kell. :) Sok sikert!
2010. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!