Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne a fiúknak küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne a fiúknak küzdeni egy lányért, amikor az előbb-utóbb úgyis meg fogja csalni őket, vagy eleve nem is azt a fiút akarja, aki küzd érte?

Figyelt kérdés
Meg eleve,ha egy lányért küzdeni kell,ott már problémák lehetnek,ugyanis a lány bizonytalan...Köszönöm a normális válaszokat!
2010. jún. 24. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne gáz küzdeni érte? azért mert 2öt füttyentesz nem a tied az már gáz? egy kicsit kaparj érte.


egyébként meg megcsal az egy dolog, csald vissza.


drb23f

2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Csak azért mondják, hogy küzdeni kell értük hogy ne tűnjenek könnyenkapható riban*nak, meg lenézik a férfiakat, azt hiszik ők felsőbbrendűek, ezért várják el hogy egy férfi küzdjön.
2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mert különben nem örökítheted tovább a génjeidet.
2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
b*szki, elfelejtettem inni..
2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hogy úgyis megcsal? Beteg az agyad fiacskám. Ha megcsal, rossz helyen keresgélsz. Aki megcsal, azért meg amúgy sem kell teperni, mert rögtön odadobják magukat.
2010. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Értem is küzdenie kellett a barátomnak, mert megmondtam neki, hogy én nem tudok úgy összejönni egy fiúval, hogy csak kedvelem, nekem muszáj, hogy érezzek már valamit iránta. Még megcsókolni sem vagyok képes egy fiút szerelem (vagy már ahhoz közelítő érzés) nélkül. Így az én barátom hetekig nagyon hevesen udvarolt, ami alatt rájöttem, hogy pont az a fajta fiú, akire vágyom, és totál belezúgtam. Tisztában volt azzal is, hogy lehet, hogy ennek ellenére nemet mondok majd, mert ugyanúgy csak egy barát marad. És akartam Őt, de nem úgy, hogy csak szimplán jól érzem magam vele, hanem úgy, hogy mélyebb érzelmeket is táplálok iránta. Ő nem hiába küzdött értem. És eszemben sincs megcsalni, soha nem is fordult meg a fejemben, és soha nem is fog, mert azóta is Őt szeretem, és nagyon jól megvagyunk együtt. Néha érdemes küzdeni egy lányért, hidd el ;) Amúgy 2,5 éve vagyunk együtt. 19/L 21/F
2010. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Ha a lányért küzdeni kell, NE küzdj érte!


Az már rég rossz, ha ilyen a helyzet, mert az azt jelenti, hogy nem egyformán érdeklődtök egymás iránt!

2010. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

mekkora p*cs vagy..... olyanról nem hallottál, hogy udvarlás?

ha a csaj gyorsan megadja magát akkor k*rva, ha meg küzdeni kell érte az nagy probléma..... tényleg nincs már egy normális pasi sem? mindenki ilyen f*szul gondolkodik??

2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Te gondolkodsz f*szul utolsó, ki vagy te hogy neked udvarolni kell mi?

Istennek tartod magad?

2010. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igaza van pedig, igen udvarolni! :)

És még mindig fenntartom hiába csak 60%-ban adtok igazat, lányért nem fogok küzdeni, mert akkor nincs meg a fifty-fifty dolog, ennyi! :)

2010. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!