Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szóltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szóltok egy ilyen nőhöz?

Figyelt kérdés

aki nagyon határozott

mindgi kimondja amit gondol, céltudatos

nemketel, elmondja mit is akar

nagyon fontos számámra szexualitás

de érelmileg nehéz megnyerni a szívét


(és az én mániám, de horoszkópot kérnék:D ha nem gond:))


2010. jún. 24. 00:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul, bár az utolsó tulajdonság picit elriaszt.

Rák vagyok.

2010. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Te lennél az akit szúrnék éjjel nappal.1 igazi magabiztos csajszi.Magam is határozott kemény és tűzes egyéniség vagyok.Ja és Kos!:P:D
2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez rám is igaz csak én lány vagyok,azt mondom csajszi jól nyomjuk:D csak így tovább.Én meg Vizöntő/ Kos aszcendenssel:Dkicsináltam már pár pasit az egyéniségem miatt,akaratlanúl is(de leszarom mert nem fogom feladni a jellememet,hogy jó legyek):D ami a szívemen a számon stb dolgokkal:D és bevallom néha élvezem:P
2010. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!