Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szóltok ehhez fiúk/férfiak?

Mit szóltok ehhez fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Fogadalmat tettem, hogy minimum 17 éves koromig nem fekszem le senkivel. Annyira elegem van már a sok hülye tiniszajhából, akiken a fél város átment már, pedig még a menzeszük sem állt be. Egy csomóan leszólnak miatta, pedig ez nem becsülendő dolog?

L15


2010. szept. 20. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, ha fél év múlva belebotlasz a Nagy Szerelembe, inkább megdöglesz a vágytól másfél évig, de NEM, mert megfogadtad? Okosdolog.

egyszerűbb szerintem simán csak nem-szajhának lenni, annak adni magad, okosan és felelősségteljesen a megfelelő időben, akit szeretsz. ez a becsülendő.

2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Okosnak, szépnek, szajhának kell lenni, elég volt bébi az elnyomásból ennyi"
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
De az ha komolyan gondolod. Ha nem gondolod komolyan ,akkor visszatetsző. Apropó, most honnét tudod, hogy komolyan gondolod? Mert ha nem gondolod komolyan, akkor visszatetsző. De ha most komolyan gondolod hogy komolyan gondolod, akkor nem leszel visszatetsző. De ha komolyan gondolod és mégsem gondoltad komolyan, akkor komolyan gondoltad hogy komolyan gondolnak?
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
És amikor elfújtad a 17 gyertyát a tortádról, akkor jöhet a ribanckodás? Ugyan már...
2010. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jah, elképzeltem. Elfújja a gyertyákat, aztán 1-1 f*sz mindenhova. :) (3 helyre.)
2010. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
becsülendő bizony.. a gondolkodás módoddal együtt!
2010. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha ezt komolyan gondolod akkor nagyon is becsülendő dolog.

Bizony tele van a mai világ a szajhákkal, de a ha idő közben eljön a nagy szerelem és ez a részéről is így van akkor az illető is kibír éveket várni. Ha nem hát az nem a nagy szerelem. És ha a szülinapi torta után nem akar rögtön rád ugrani valószínűleg tényleg oda van érted :)

2010. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy annyira elzüllött a világ, hogy ma már ez becsülendőnek számít. Inkább ez kéne a normális állapotnak számítania. De én még megtoldottam volna egy évvel, minek zavarjon be pont az érettségi előtt?

Kitartás!

2010. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így van!

Ez nem fogadalom kérdése.

Ha szeretnéd tartsd be, de itt csak az a lényeg, hogy azzal legyen az elsőt akit őszintén, tiszta szívből szeretsz.


És ahhoz, hogy egy fiúról kiderüljön, csak "azt akarja"-e, kell egy kis idő...


Ha nem szeretnél r_banc lenni, akkor mielőtt ilyet tennél, ismerd meg jól az illetőt...


ennyi:)

2010. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2010. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!