Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ehhez mit szóltok lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok lányok? Nektek nem jönnek be az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit túl idealizált is, nekem sokkal inkább tetszenek a régi idők kosztümös, romantikus filmjeinek férfi hősei. =) Valahogy sokkal inkább vonzónak találom az olyanokat, mint a mostani csőnadrágos, vasalt, és festett hajú selyemfiúkat, akiknek minden második szavuk a kajak meg a g*ci! Vagy a vámpíros filmek sminkelt ideáljai. Most mondjátok, hogy nem vagyok normális! =D Vajon tényleg léteztek olyan férfiak, mint Mr Darcy, vagy Rhett Buttler, hogy a legismertebbeket mondjam. Biztos szebb idők lehettek! =D Hát hol van mostanság az udvariasság, és a romantika?! Ez egy kicsit általánosítás volt, de sajnos úgy tűnik, hogy ha valaki kinyit előttem egy ajtót, akkor már a lábai elé kell boruljak, és az első néhány hét után meg már el se várjam. Ne értsétek félre, ez nekem nem passzióm, de olyan furcsa, hogy az udvarias fiúk/férfiak egyre inkább kihaló félben vannak, és csúcsra törnek a málé szájú, gyantázott kirakatbabák. Tudni szeretném, hogy vannak-e rajtam kívül ilyen hibbant nőszemélyek?
2011. jan. 2. 18:52
1 2
 1/20 Мirkó ***** válasza:
Ha a lányok legtöbbjében lenne egy icipici tartás meg nőiesség akk talán megérdemelnék az udvariaskodást... de ha gyakrabban káromkodik mint én akk ki tudja nyitni sztem magának azt az ajtót is!
2011. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad lehet =)
2011. jan. 2. 18:58
 3/20 szamóca. ***** válasza:

:D

pontosan. ki tudom nyitni az ajtót magamnak is.:D

felesleges dolgok, amik valószínűleg legtöbbször mindkét fél számára megerőltetőek, szerintem. ettől még kedvesség jöhet, nem arról van szó. de ha nekem valaki egy szál rózsával a szájába tangót lejt az ablakom alatt... az akkoris erőltett.

2011. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Funktasztikus ***** válasza:
igen a mai lányos stilusu férfiak jönnek be ami sztem gusztustalan:D......nah mind1 titudjátok..:) ha valakinek edig jut el a szinvonala hogy igy öltözködjön ill. ez jön be neki megérdemlik egymást.:D de lehetséges hogy majd kinövik;)
2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

viszont abba is gondolj bele h manapság már a pasiknak nincs "szükségük" arra h ilyenek legyenek ha nőt akarnak. régen azért más volt, a nőket nehezebb volt megközelíteni. most csak elmennek egy szórakozóhelyre és felszednek valakit. nem is beszélve a könnyen kaphat r*bancokról. miért kéne udvariaskodniuk meg romantikázniuk?


meg azért abba is gondolj bele h ezek csak színészek...

2011. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Funktasztikus ***** válasza:
48%
deee a kajakot meg a g*cit én is használom elég sürün de én nem avgyok selyem bu.zi szoval..:) az nem jóó az a megfogalmazás
2011. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
igazad van! annyira kevés manapság az igazi FÉRFI. és tudod mire jöttem rá? arra, hogy míg régen azt tartották, hogy a férfi bármit tehet, úgyis a nő dönt, nekem viszont egyre inkább az ellenkezője jön le. lányok, van ezzel így más is rajtam kívül vagy változtassak a nézőpontomon?
2011. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

G*cire igazad van, kajak egyetértek veled...

2011. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
már utolsó előtti
2011. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint én is ilyen hibbant nőszemély vagyok... :D Egyetértek a kérdezővel és 19:35-tel! :) Ja és bármily meglepő, de 16/L ;)
2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!