Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ehhez mit szóltok lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok lányok? Nektek nem jönnek be az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit túl idealizált is, nekem sokkal inkább tetszenek a régi idők kosztümös, romantikus filmjeinek férfi hősei. =) Valahogy sokkal inkább vonzónak találom az olyanokat, mint a mostani csőnadrágos, vasalt, és festett hajú selyemfiúkat, akiknek minden második szavuk a kajak meg a g*ci! Vagy a vámpíros filmek sminkelt ideáljai. Most mondjátok, hogy nem vagyok normális! =D Vajon tényleg léteztek olyan férfiak, mint Mr Darcy, vagy Rhett Buttler, hogy a legismertebbeket mondjam. Biztos szebb idők lehettek! =D Hát hol van mostanság az udvariasság, és a romantika?! Ez egy kicsit általánosítás volt, de sajnos úgy tűnik, hogy ha valaki kinyit előttem egy ajtót, akkor már a lábai elé kell boruljak, és az első néhány hét után meg már el se várjam. Ne értsétek félre, ez nekem nem passzióm, de olyan furcsa, hogy az udvarias fiúk/férfiak egyre inkább kihaló félben vannak, és csúcsra törnek a málé szájú, gyantázott kirakatbabák. Tudni szeretném, hogy vannak-e rajtam kívül ilyen hibbant nőszemélyek?
2011. jan. 2. 18:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19:35 vok...és bármennyire meglepő: 17/L :D
2011. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hm..én egyetértek veled.:D bár én nagyon sok udvarias és kedves fiút ismerek.(:
2011. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túl romantikus férfiakat, de tény hogy örülnék neki ha összefutnék egy ilyennel valahol. Tisztelni kell a nőket, és ez manapság a férfiaknál nem túl népszerű.
2011. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
én sztem is megváltozott a világ msotmár az alkonyat vámpírt akarja mindenki meg sp t megkaparintaniXD régen meg még schwarzenegger volt a menő meg sorolhatnám egyszóval a férfias férfiakra mentek a nők többsége akik sportosak voltak és nem volt egy méretű a barátnőjük karmérete az ő karméretükkelXD:D az udvariasságról ha beszélünk sztem azzal még azért el lehet érni valamit és sok csajon látom h. értékeli ha az vagyok vele.:D
2011. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
én is egyetértek. mert én udvarias vagyok alányokkal de semmi. persze megköszönöik meg ilyenek. de azon túl semmi :( és. rájöttem hogy a legtöbb lánynak az ilyen bunkó szar ember kell. gondolkoztam h ha én is ilyen stilusra váltok, akkor mi lenne. de mivel az nem én lennék, ezért nem is változtam meg. :D am. 16/F
2011. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezt csak és kizárólag MAGATOKNAK köszönhetitek. Ha elküldenétek az ilyet a pics@'ba, akkor leszoknának erről a stílusról, dehát ugye ezek általában helyes csávók, éshát egyszer-kétszer tehettek kivételt.... pff Észre kéne venni az olyan fiút is, aki esetleg nem olyan megnyerő külsejü, és kirívó. Ennyi.
2011. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

17:34-es vagyok


az a gond a mai lányokkal. hogy a népszerűségre hajtanak. és ezért van az hogy ha van 2 srűc, az egyik csúnya, de páva és sok pénze van akkor inkább azt választja mint a rendes fiút, aki jól néz ki, de nem tudja ugyan azt megadni mint a páva.

2011. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak még ilyen férfiak, csak jól el vannak bújva.Én nem bírom a divatmajmokat, a csőgatyásokat, deszkásokat ilyenek..

Párom érzékeny, romantikus és kedves, kinyitja előttem az ajtót, virágot hoz, kiszolgál ebédnél, tipikus régimódi férfi és én ezt imádom benne!

2011. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg magabiztosabbak, kezdeményezőbbek lettek a nők. De én úgy gondolom, annyira vagyok nő egy kapcsolatban, amennyire FÉRFI a másik. Azért lehet olyan férfival találkozni, aki gentleman:-)Igaz, nem a tizen, huszonévesek közt lehet megtalálni legtöbbször.
2011. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ejnye, Mirkó, már 3%-al vagy hülyébb Yodánál. XDDD


Amúgy ezek a "málé szájú, gyantázott kirakatbabák" undorítóak, és jáááj, és fujj...

2011. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!