Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaljuk meg a párunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljuk meg a párunkat?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amiért igy választ valaki?

2018. okt. 9. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
*-ja és akkor lehet, hogy nem is érdekelné a lelkiismeret-furdalás, vagy nem is gondolná, hogy lehet, mert 'most végre azzal lehet, akit igazán szeret'. Mert lehet olyan is.
2018. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%

*-ja meg mégegy, hogy esetleg még a Világ királyának/királynőjének is érezheti magát, hogy 'neki lehet, mert mindent lehet'; vagy pedig hogy esetleg neki konkrétan jár is.

-Meg pl meri átadni magát az érzelmeknek.

2018. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

*

A 11-esben tehát, nem érdekli, hogy potenciálisan lelki furija lehet; vagy pedig nem is gondolja, hogy lehet, mert miért kéne megbánnia, hogyha azzal lesz, akit igazán szeret;


csak mondjuk pl a másik kapcsolatából nem akar kilépni, pl nem akarja cserbenhagyni, pl bérelnek neki egy üzlethelyiséget mondjuk ahol fodrászkodhat, és közös hitelük van, ezt együtt vették fel, amikor mind a ketten úgy gondolták, hogy együtt akarnak élni , és a hitel miatt nem akar kilépni a mostani kapcsolatából, de közben szeretne a másik emberrel is lenni; vagy inkább már lenne vele.

2018. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
A szex mindent űberel, ez a világ középpontja, a létezés egyetlen értelme.
2018. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Lehet kíváncsiság
2018. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Vonzódik az illető egy másik emberhez, vagy csak az újdonság varázsa miatt. Vagy pl. szexfüggő az illető. Meg még rengeteg ok lehet. Az ember alapvetően (hosszú távon) nem monogám lény.
2018. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Exem után elkezdtem játszani ezt a szerető témakört.Nem voltam még benne,erkölcsileg nem hatott meg a dolog,én vagyok/voltam a nős pasi kedveskéje.Szerintem tanulni ebből mindenképp lehet,többé nem leszek ilyen szituban.Leszögezném hogy józan fejjel mentem bele,mert néha hiányzott a szex,a közelség,törődés,semmivel nem áltattam magam.Amit tapasztaltam : részemről a kezdeti fellángolás már csak pislákol,mivel azért volt idő megismerni mint embert is,nekem más jellem tetszik.Ahogy én távolodok,ő annál jobban kapaszkodna,de nekem nem kell.Amilyen jó volt a szex,már ahhoz sincs kedvem vele, mert nem érzem hogy lenne tartása férfiként.Illetve pár dolgot is láttam ezen kívül,ami nem tetszetős.Lényeg a lényeg,eljutottam arra a pontra,hogy már csak szánalmas a szememben.Vergődik otthon,nem találja a helyét,tőlem meg a csodát várná,ráadásul úgy próbál kezelni mint egy kapcsolatban,hivogat,miért nem vetted fel a telefont,kivel voltál,stb.Nekem ez nem hiányzik,főleg nem egy olyantól aki elbaszarintotta az életét,lépni nem mer,és csak vmi szexuális ingerenciával akarja pótolni azt ami hiányzik a házasságából.Car ügy,még nem tudja,de véget vetek ennek,mert közben teljesen más lett az életszemléletem,és most már úgy vagyok,hogy inkább sorvadjak meg egyedül,mint hogy egy nyomorék házasság mellékzöngéje legyek.Egyébként meg sokszor csak a fals szövegeket nyomatják,hogy miért is mennek félre.De tény,hogy mindig van valami amit otthon nem kap meg,ezért is lép félre.
2018. okt. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17 "inkább sorvadjak meg egyedül,"

Ugyanmár - kibírod egy hónapig szex nélkül, aztán - jobb híján - megint beborulsz valaki ágyába..már csak azért is, hogy az előző nyámnyila lássa, hogy ő nagyon nem pótolhatatlan.

Tapasztalatból mondom, sajnos.

2018. okt. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Miért eszünk szilvás gombócot?
2018. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%

Elhidegülés, a társ nem szellemi partner, szexuális túlfűtöttség, ösztön.


# 3

Digitális Ősember nevű felhasználó válasza:


Mentális züllötség, hazugságra épült "emberi kapcsolatok", a vér kötelez, stb.


9-es! Ez a politika! :-)

2018. okt. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!