Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyanakodnál, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyanakodnál, hogy az egyik gyereked nem tőled van, csináltatnál apasági tesztet?

Figyelt kérdés
Titokban,az anya belegyezése nélkül lehet ilyet csináltatni?

2018. okt. 9. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
25%
"Nem laktunk együtt, de egy pàr voltunk észkombájn" Akkor milenne észkombájn, ha ezt is írnád. Senki nem gondolatolvasó észkombájn. :(
2018. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel, hogy itt ki mit gondol. Ha téged zavar csináltass. Az, hogy x meg y szerint, akármilyen élethelyzetben és szocializáció alatt ez mennyire okés egyáltalán ne zavarjon. Ő életük, úgy élik ahogy. Ha téged megnyugtatna ne habozz. És igen, lehet csináltatni az anya tudta nélkül, sőt a gyerek tudta nélkül is. Az eredményt érdemes nyilván személyesen átvenni, hogy ne derüljön ki. Aztán elégeted. Ennyi.
2018. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltűnő, hogy naponta van ugyanz a kérdés másként csomagolva, menjél már dolgozni kedves kérdező.
2018. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
93%

"asszonynak,hogy a fal adja a másikat. A kissebbik fiút meg elveszem tőle."


Ja, mert a birosag egy agressziv phasznak fogja itelni a gyereket

2018. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
44%
Írd meg kérlek, hogy mi lett az eredmény.
2018. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
55%
Engem is erdekel az eredmeny
2018. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
82%

Igen, lehet ilyet titokban csináltatni. Igen, én is csináltatnék.


De van nekem is kérdésem hozzád: Hogy mutatod ki a nagyobbik gyereked felé a szereteted, ha képes lennél simán elhagyni? Tudod, nem mindig az az apa egy gyerek szemében, aki biológiailag is apa. Ha 4 évesen egyszercsak közlöd vele, hogy innentől ne hívj apának, mert nem vagyok az apád, akkor egész életre tönkreteszed lelkileg.

2018. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a gondolkodasmodot en sem tudom megerteni hisz a gyerek semmirol sem tehet. Veled nott fel teged tekint az apjanak, nem alakult ki feled semmi szeretet a gyerek iranyaba? Vagy hogy tudsz ilyen ridegen irni arrol hogy ha nem a tied akkor nem fogod tovabb nevelgetni? Egyertelmu hogy a hazassagotokban abban az esetben vege, de a legtobb embernek szerintem nem lenne szive az addig felnevelt abban a tudatban elo gyereket hogy te vagy az apja kitorolni az eletedbol...

Bar azt sem ertem hogy lehet ennyi even at ketsegek kozott egymas mellett elni.. miert csak most jutottal erre a dontesre? Volt eleg sok eved ra hogy elmenj es csinaltass egy dns tesztet.

Barhogy alakul ha erzel egy kis szeretet a gyerkoc irant nem nyomoritod meg ezzel a hozzaallassal es nem bunteted meg az anyja hibajaert.

2018. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyunk valofelben,amugy jol elunk. De ha kiderul h megsem,akkor felpofozom es elveszem tole a kicsit." ???


Megsugom h ha elvaltok,neki itelik mindket (!!!) gyereket es a rad hasonlito lathatasat megkaphatod kethetente hetvegen,3eves koraig az anya lakhelyen,tehat meg masfel evig magaddal sem viheted.Eleg nagy kontraszt ez a minden nap vele vagy-hoz kepest.

Igy legyen nagy arcod pofozkodo.

Ha ketsegeid voltak,nem 4ev utan kellett volna a haverokra hallgatni.

2018. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 Bence_ ***** válasza:
74%

Szeretnél boldog lenni vagy az a fontos, hogy igazad legyen?

Ha boldog akkor menj el egy pszichológushoz!

Mivel még sejtelmed sincs, hogy szeresd magad ezért lett egy masszív egod ami véd, de ettől bent még rossz.

Roppant szar ha megcsalnak, fáj, érthető ha dühös vagy.

Csináltasd meg a tested mert ha a te véred akkor végre elkezdesz felé nyitni, Ő is érzi, hogy más vagy vele. Ha más a genetikai apja akkor meg ülj le vele beszélni és mondd el neki, hogy azért vagy vele ilyen mert téged ez zavar.

Neki évvel segítesz mert válasz kap arra, hogy miért vagy ilyen. Ezt fel tudja dolgozni de azt marha nehéz, hogy apa nem szeret.

Remélem, hogy ha le higgadsz akkor újra gondolod az utat. Amikor haza vitted a kórházból akkor felelős lettél érte, függetlenül attól kinek a borja. Ő egy gyerek akiken ugyan olyan szüksége van anyára és apára.

Értem, hogy dühös vagy, de gondolj arra ez a nő mennyit gyötrődött, izgult azon nehogy kiderüljön. Ez legyen egy elégtétel meg az, hogy elválsz. Ja és ha nincs az első gyerek közel se biztos, hogy lenne második. Ők együtt vannan, egy csomag. Testvérek, a gyerekeid! Legy büszke arra, hogy apa vagy! Férfi!

2018. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!