Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon karakán nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon karakán nőből szeretnék finom, nőies nő lenni! Hogyan is?

Figyelt kérdés
Túl karakán vagyok és ez nem tetszik sem nekem se a férjemnek!Hogyan alakuljak...?
2010. jún. 23. 14:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Totál igazad van,köszönöm!
2010. jún. 24. 07:40
 22/23 anonim válasza:
100%
Szia! Gondoltam írok, hátha egyszer valaki hasonló témában keresgélne. Másik félként tudom, hogy milyen egy kemény, karakán nőt szeretni, de egyszerűen így szeretem őt, mert ő a legbájosabb, legaranyosabb és legnagyobb szívű csaj a világon, akit ismerek. Nem szabad megváltozni, mert ez nem rossz tulajdonság, és nagyon is szerethető. Csak lehet még a mai napig túl sokan azt gondolják, hogy a nő legyen "elnyomható". Nem kell hinni a régi konvencióknak. Ha ilyen nő vagy, akkor csodálatos vagy úgy, ahogy vagy annak, aki szeret téged, és te is szeresd magad így. Szóval az én kedvesem saját őszinte bevallása szerint is egy "elviselhetetlen, rossz természetű nő". Őszintén nekem fel sem tűnik, hogy ő ilyen lenne, és "megsértődik" picit, hogy mindenkinek azt mondom, hogy velem nem ilyen. Az én receptem csak úgy jött az elejétől kezdve ösztönösen, hogy amikor látom, hogy kezd ideges lenni, vagy felfújná magát, akkor egyszerűen megnevetettem, és már nem veszi komolyan ő sem saját magát. Ezzel tudtam a legjobban "stoppot" adni annak, hogy vérre menő szócsatát folytassunk akár egy olyan apró dolgon, hogy "nem hajtottam össze szépen egy pólót". Ilyenkor mindig elfeledkezik végül arról, hogy igazából vitát akart kezdeni. Persze nehéz kitapasztalni, hogy kit mivel lehet ilyen helyzetben is megnevettetni, de én már az elején ráéreztem, hogy mi az, amivel a legrosszabb napján is felvidíthatom. Nem szabad véresen komolyan venni, sem sértődékenynek lenni. Lehet találni a keménykedésében némi bájosságot, és tulajdonképpen olyan aranyos nem, ahogyan próbálkozik kicsit kötekedni? :-) A másik, ami előnyös, ha mindig határozott választ kap. Sosem szabad olyat mondani, hogy "nekem mindegy", "legyen úgy, ahogy akarod", "talán", "valószínűleg". Mindig mondj valamit teljes határozottsággal (akkor is, ha hülyeség, még mindig jobb, ha rá pár másodperc után már visszavonod, és együtt nevettek rajta, hogy hülyeség volt, mint hogy lásson némi bizonytalanságot), mert másképp nehéz percek jöhetnek. Ami nekem még bejött az a totális őszinteség. Így, ha kicsit lejjebb csitul egy nevetés után mindig találok vele egy nyugodtabb közös hangot. Ami szerintem még bejöhet más hasonló nőknek is, az a makacs ragaszkodás irántuk. Egy keményebb nő többször, és többszörösen tud bántó lenni, és nem mindig lehet elkerülni a problémát, mert van olyan, hogy tényleg van egy nagyobb baj, aminél elkerülhetetlen egy veszekedés. Itt csak a kitartás segíthet, és a ragaszkodás. De mindig jól esik szerintem ilyenkor a másiknak a végén, hogy nem futamodtál meg, nem sikerült elüldöznie, és ott vagy mellette... Én azt vallom vagy szeress valakit úgy, ahogy van, ha nem megy, akkor nem neked való, és keress mást. Persze, ha szeret kihozza magából a legjobbat, a legkevésbé idegesítőt, de mennyivel tökéletesebb, ha minden úgy jó, ahogy van...(F/32)
2018. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Nekem az a furcsa hogy itt sokan úgy gondolják ha egy nő karakán az már nem lehet nőies! Szerintem itt az alap fogalmakkal sincsen még a kérdező sem tisztában! Én egy karakán személyiség vagyok, ami azt jelenti hogy határozott, öntudatos, céltudatos és őszinte ember vagyok! Nem félek vállalni a véleményem és önmagam és ez sokak számára ijesztő, mert a legtöbb ember nem akar szembenézni a valósággal, önámításban és hitegetésben szeretnek élni! Számukra elképzelhetetlen hogy valaki saját magával szemben is őszinte és ezáltal a környezete felé sem mutatja más arcát! Nekem az a tapasztalatom hogy akármennyire is próbálják az emberek megtörni és lehúzni (pl.: az ilyen kijelentésekkel mint hogy nem vagy nőies) az ilyen személyeket szívük mélyén arra vágynak hogy ők is ilyenek lehessenek! A másik, hogy ha Te rögtön kiabálsz vagy támadsz a másikra ahogy feszélyezve érzed magad az nem a karakánságodból fakad hanem a félelemből hogy valamivel támadni fognak és nem tudod magad megvédeni! Én így látom ezt az egészet!
2021. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!