Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon karakán nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon karakán nőből szeretnék finom, nőies nő lenni! Hogyan is?

Figyelt kérdés
Túl karakán vagyok és ez nem tetszik sem nekem se a férjemnek!Hogyan alakuljak...?
2010. jún. 23. 14:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nőiesen öltözködöm,sminkelek,járok fodrászhoz szóval nőcisen nézek ki,de azt megmondják rólam elsőre,hogy nem vagyok hamvába"hótt"...O.K.,ez jó,de nekem sokszor pl. kellemetlen,ha azt mondják,hogy elsőre nem voltam szimpatikus,csak mikor megismertek...
2010. jún. 23. 14:36
 12/23 anonim ***** válasza:

hát én is ilyen vagyok, ha barátom késik 20 percet, vmiért nincs kedvem kedvesen a tudtára adni a megbántottságomat. néha tényleg durván kiabálok, pedig volt rá jó oka, h miért csinálta ezt, meg azt. mondtam, majd leszokok róla, próbálok is, de ha meg vagyok bántódva, nem tudom ezt higgadtan előadni. bár néha sikerül. ez az egész önkontroll kérdése, szóval sok sikert. a dohányzásról is elvileg csak úgy tud leszokni az ember, ha akarja.

18/L

2010. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

én is iylen vagyok.

kívülről nőcies, de am domináns típus, és ezzel eddig nem tudtam mit kezdeni...

nincs kitartásom nekem ahhoz, h megváltozzak, ahhoz nagyon nagy akarat kéne, h leküzdjem. ezért néha mikor sikerül magam kordában tartani, akkor kedves halkszavú vagyok..mikor meg kicsit stresszesebb avgyok, akkor meg nem figyelek rá hogyan viselkedek, és előtör belőlem az "állat":D

2010. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%
OSTORT A KEZETEKBE!!!!
2010. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard mindig, hogy Neked legyen igazad. Hagyd, hogy más is érvényesüljön. Ha vitáztok, akkor ne ordítsd le a fejéről a haját, hanem mondd ezt: "Jólvan, én most befejeztem" (mindezt nyugodt, kifinomult stílusban). Légy visszafogottabb. Ne akarj mindig a középpontban lenni, néha húzd meg magad. Mosolyogj sokat, ez bájossá tesz egy nőt (de ne vihogj). Ha dohányzol esetleg, akkor szokj le róla, az nem nőies. Kerüld a trágár szavakat és ne pletykázz sokat.

Öltözködésnél kerüld a kirívó színeket, inkább pasztell árnyalatú ruhákat hordj. A műkörmöket is kerüld, az cicababás, de nem elegáns. A hajadat hordd legtöbbször leengedve. Kevés sminket használj.

2010. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Vezesd le ezt az agressziódat egy női iszapbirkózás keretein belül. Mind ketten jól járnátok. A pasid imádná nézni, te neked meg nem lenne erőd ordibálni!
2010. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. 180 fokos fordulatot nem fogsz tudni venni, ha ilyen az alaptermészeted. de az indulataidat, hatalmaskodásra, beszólogatásra való hajlamot kordában kell tartanod, ha nem akarod, hogy visszataszítónak tartsanak.
2010. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem,kudarcba fullad a kérdésem,örülök annak,hogy vannak ilyenek rajtam kívül még,de annak nem,hogy ez szerintük sem mindig jó...Megpróbálom kordában tartani magamat,csak az lesz a vége,hogy csak gyűlik bennem,és ha visszafojtom,akkor egy adandó alkalomkor kirobban...ééééés...Hát,ezen kell alakítanom,hogy nőies legyek?...Megpróbálom.Köszönöm mindenkinek!
2010. jún. 23. 15:27
 19/23 A kérdező kommentje:
14:56osnak!Ezt férfiként írtad,vagy nőként tapasztalatból?Nagyon jó komment volt,odafigyelek ezekre is!
2010. jún. 23. 15:29
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, vagy legalábbis hasonló a természetem a tiedhez. Én próbálom magam visszafogni. Sokat mosolygok, de nem vihogok. Az, ha mosolyog az ember nem csak pozitív benyomást kelt, de pl. nekem segít megnyugodni. Mikor valami bosszant és nagyon szeretném oda mondani a véleményem, akkor igyekszem kontrolálni magam. Csöndben fortyogok és esetleg, ha senki nem látja akkor adom ki a dühöm. Egy nő attól nő, hogy tudja önmagát konktrolálni, főleg a viselkedését. Hidd el, elég ha magabiztosságot (nem egyenlő a beképzelt, nagyképű viselkedéssel) sugárzol (egy halovány mosoly, egy határozott tekintet) és akkor már tudják az emberek, hogy veled nem szabad kekeckedni. Sokszor egy magabiztos megjelenés, határozott pillantás többet ér, mint tíz hangos szó. Erre gondolj, ez lebegjen a szemed előtt.
2010. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!