Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon karakán nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon karakán nőből szeretnék finom, nőies nő lenni! Hogyan is?

Figyelt kérdés
Túl karakán vagyok és ez nem tetszik sem nekem se a férjemnek!Hogyan alakuljak...?
2010. jún. 23. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent nálad pontosan?
2010. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

karakán

bátor, erős egyéniség


legalább is az idegen szavak szótára ezt mondja:D

2010. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Hipnózis!
2010. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Huhhhh,ezt nem nagyon tudom másképp megfogalmazni!Karakán a legjobb szó erre.Mindig odamondom,nem kedveskedően adom tudtára az embernek,ha megbántott,nem tudok nem kiállni magamért,pedig olyan jó lenne,ha a pasi "szólna vissza"(nem tutyimutyi a férjem,de én ilyen téren erősebb vagyok ),de ez csak egy példa...Nem tudom szemléltetni,a kérdésben minden benne van...
2010. jún. 23. 14:14
 5/23 A kérdező kommentje:
..igen,olyan kis halkszavú,szüzies,nőies lenni:):)Már nem tudom,mit írjak erre...
2010. jún. 23. 14:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Hipnózis?Ne má'..Ez vicc,ugye?
2010. jún. 23. 14:15
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Vedd rá a férjed a családon belüli erőszakra!

Elver néhányszor és nem pofázol többet vissza;)

Remélem segítettem:)

2010. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A hipnózis amit írtam félig vicc, félig tanács.

Itt most egy ember teljes személyiségét kell megformázni, átalakítani. Tőlünk kérsz tanácsot pedig mi kevésbé ismerünk téged, mint magad, és ha te se tudod akkor egy pszihi doki tudni fogja:)

2010. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Lehet,kikaparnám a szemét,ha hozzám nyúlna,de kipróbáljuk:):)

Én komolyan gondoltam a kérdést,de akkor ez nem fog menni...már látom...

2010. jún. 23. 14:20
 10/23 anonim ***** válasza:
Külsőleg is ilyen vagy?
2010. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!