Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra taszitó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra taszitó?

Figyelt kérdés
Számotokra taszító egy olyan lány, akiről tudjátok, hogy korábban egy másik férfi csak ürítésre használta? Nem undorodnátok tőle?

2018. szept. 11. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
H nem tudom en inkabb az ilyen felfogasu pasikat hanyaholom. Azert mert egy nonek volt szexkapvsolata (ha erre gondolsz) az nem azt jelenti h uritesre hasznaltak...hanem akkor az volt mindketojuknek a jo h csak szexeltek. Ugymond egymast hasznaltak. Nem ertem ebben mi az elitelendo!?
2018. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Számomra kizáró ok, ha egy nő kapcsolaton kívül szexelt már.
2018. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Én is maximum ürítésre használnám.
2018. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az értékrendembe nem fér bele még az sem, ha egyetlen egyszer összefekszik kapcsolaton kívül a nő valakivel.
2018. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Es ebbol is latszik h fassssszz kozpontu a vilag😂
2018. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

"Ugymond egymast hasznaltak. Nem ertem ebben mi az elitelendo!?"


Oszinten sajnallak, de tenyleg. Egyszer talan eljutsz a fejlodes ama fokara is, hogy megerted, bar meg nagyon messze allsz tole...

2018. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dolog kapcsolaton belül történt. A férfi úgy tett, mintha fontos lenne neki a lány, de igazából csak eszközként tekintett rá.
2018. szept. 11. 08:46
 18/21 anonim ***** válasza:
16os😂😂😂
2018. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen.

Mert azt jelenti, hogy nincs önbecsülése és igénye egy normális kapcsolatra.

2018. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
Vagy csak annyit jelent h vannak igenyei (mint minden egezseges embernek) es nem volt ol ideje kapcsolatra v csak volt egy ilyen szakasza amikor semmi komolyra nem vagyott.
2018. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!