Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek taszító, ha egy lány önbizalomhiányos? Milyen jelekből veszitek ezt észre?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, akinek konkretan elmondtam, hogy sokan azt hiszik, hogy rendben vagyok magammal, de igazából nem túl sok az önbizalmam - randi végére ő is észrevette, hogy visszahúzódóbb vagyok. Igazából csak mosolygott rajta, szerinte nincs okom önbizalomhiányra, mert külsőre is átlag felett vagyok és személyiségem is tetszett neki. Nagyon éreztette, hogy tetszem neki, illetve külsőleg egészen biztos, mert folyton mondogatta, hogy alig tudja megállni, hogy ne öleljen, ne csókoljon meg. Aztán végülis ölelkeztünk.


Viszont ma volt egy rossz megjegyzésem, amiből eléggé süt az önbizalomhiány. Én, idióta, elmondtam neki, hogy úgy érzem, csak egy vagyok neki a sok közül (korábban említette, hogy sorra olvadnak tőle a lanyok), és ezen kiakadt, letiltott. Nem hittem, hogy ennyire merges lesz miatta. Mindez az én h*lyeségem miatt. Nagyon rosszul érzem magam, az önbizalmam a föld alatt. Pláne, hogy tiltás előtt megjegyezte, hogy messze voltam attól, hogy bármit kiváltsak belőle. De előzőleg meg nem ezeket tapasztaltam. Nem értem. :/


Úgy érzem, nincs is értelme a pasizásnak, mert folyton elszúrom. Hisz aki nem elégedett magával, mással se lehet az.


2016. júl. 24. 16:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért vagy önbizalomhiányos?
2016. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Középiskolában alakult ki. Akkor valahogy úgy alakult, hogy nem volt sok baratom, kinevettek. Bénábbakkal voltam, amit nem bánok, mert nagyon jó barátságok maradtak meg. De ez a "béna"-érzés bennem maradt.
2016. júl. 24. 16:08
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

A tiltás előtti beszolasa nem több,mint instant fájdalom okozas.

Kicsit talán erős,hogy letiltott.

2016. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Noren1989 ***** válasza:
19%

Szóval, az önbizalomhiányos viselkedés férfi szemmel: folyamatosan várod a másiktól, h polírozza az egodat, többet nézegeted magad a tükörbe, vagy bármilyen tükörnek használható felületben, mint 2 teljes perc/nap.


Teljesen jól látod, aki nem elégedett magával, sokkal nehezebben ad a másiknak.

Eléggé meglepő, hogy felkapta a vizet. Én ilyet egy-2 hónapnyi, felőrlő kapcsolat után csinálnék.


26/F

2016. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ő majdnem 10 évvel idősebb, mint én. Értenek tűnt.
2016. júl. 24. 16:09
 6/32 A kérdező kommentje:
Érettnek*
2016. júl. 24. 16:10
 7/32 A kérdező kommentje:

Hát. En többet nézem magam , mint 2 perc :D csak a reggeli fésülködés meg hajkészítés 3-4 perc :D

És szerintem a bókok jól esnek, én is szoktam bókolni lányként. Neki is bókoltam. :D

2016. júl. 24. 16:12
 8/32 Noren1989 ***** válasza:
58%
Attól még nem feltétlenül kell érettnek lennie is. Engem is felhúzott pl exem, hogy állandóan elvárta a polírozást ;) Se szükségem, se időm, se energiám nincs ilyenekre. Akkor ink gyk.
2016. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ezzel nincs gond. Valszeg én voltam az egyik béna a csapatodból és mára teljesen egészséges vagyok, a hangok a fejemben is jól fejlett személyiségek egytől-egyig.


A beszólásod a srácnak sztem nem volt semmi extra durva. Én is kaptam már meg lánytól és sztem csak inkább valami teszt-féle.

Én anno őszintén válaszoltam, továbbléptünk és összejöttünk.

Mondjuk hogy mi a fene járhat valaki fejében, amikor azt ecseteli a randijának, hogy hányaknak nedves épp a bugyija, miközben rá gondolnak, el nem tudom képzelni.

Talán maga is önbizalomhiányos lehetett.

2016. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem vártam el a polírozást. Sőt, akkor bukott ki belőlem ez a dolog, amikor már 2 napja csak írogatta a szexuális töltetű dolgait. Egyébként nem érdeklődött felőlem, és úgy éreztem, totál sablon, amiket írogat. Keveset írt, de akkor folyton ezt a szöveget tolta. Mintha egyszerre 3-4 lánynak írogatta volna.
2016. júl. 24. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!