Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek taszító, ha egy lány önbizalomhiányos? Milyen jelekből veszitek ezt észre?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, akinek konkretan elmondtam, hogy sokan azt hiszik, hogy rendben vagyok magammal, de igazából nem túl sok az önbizalmam - randi végére ő is észrevette, hogy visszahúzódóbb vagyok. Igazából csak mosolygott rajta, szerinte nincs okom önbizalomhiányra, mert külsőre is átlag felett vagyok és személyiségem is tetszett neki. Nagyon éreztette, hogy tetszem neki, illetve külsőleg egészen biztos, mert folyton mondogatta, hogy alig tudja megállni, hogy ne öleljen, ne csókoljon meg. Aztán végülis ölelkeztünk.


Viszont ma volt egy rossz megjegyzésem, amiből eléggé süt az önbizalomhiány. Én, idióta, elmondtam neki, hogy úgy érzem, csak egy vagyok neki a sok közül (korábban említette, hogy sorra olvadnak tőle a lanyok), és ezen kiakadt, letiltott. Nem hittem, hogy ennyire merges lesz miatta. Mindez az én h*lyeségem miatt. Nagyon rosszul érzem magam, az önbizalmam a föld alatt. Pláne, hogy tiltás előtt megjegyezte, hogy messze voltam attól, hogy bármit kiváltsak belőle. De előzőleg meg nem ezeket tapasztaltam. Nem értem. :/


Úgy érzem, nincs is értelme a pasizásnak, mert folyton elszúrom. Hisz aki nem elégedett magával, mással se lehet az.


2016. júl. 24. 16:02
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Sok kapcsolata volt eddig.


Igazából talán a sztoriból kimaradt es fontos lehet, hogy a talin nagyon gyorsan történtek az események. Tehát ő az első randin már rögtön csokolozni akart, ölelkeztünk (2-3 órás randi volt), és már a tali első órája után nekem szegezte a kérdést, hogyha kimegyünk az adott helyiségből, fogunk-e még találkozni. Szóval tul sok volt, és mikor kérdezgette, hogy kölcsönös-e a vonzalom, mondtam neki, hogy igen, de kicsit összezavart és adjon időt gondolkodni. Meg említettem neki, hogy elég fura, és ilyen randim még sose volt, ilyen extrém férfivel. Neki a viselkedése is kicsit más, domináns típus.


Tehát még ezt is felvetette, hogy tartózkodó voltam és miért kamuzom, hogy tetszik ő nekem, mert ez csak felesleges időhúzás. Abban a pillanatban is el kellett volna tudnom dönteni, hogy akarok-e többet vagy se. Minek gondolkodni.

2016. júl. 24. 16:43
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Te, ez egyre gázabb. Inkább ne mondj többet :)
2016. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Miért gázabb? :D


Én viselkedésem vagy az övé?


Igen. Beszéltem pár baráttal, valahogy mindenki ezt a "gáz" szót használja a sracra. Érdekes.

2016. júl. 24. 16:47
 24/32 A kérdező kommentje:
Illetve a reakciójára mondják h gáz.
2016. júl. 24. 16:48
 25/32 Noren1989 ***** válasza:
100%

Amiatt gáz, h ő így gondolta a randit: elsőn csók, másodikon leszopod, harmadikon seggbőlszájba.


Bocsi, kissé túloztam, de az alapvető gondolata ez volt.

2016. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Igen. Hasonló érzésem volt.


Viszont olyan rossz, mert mikor beszéltünk a szexről, nagyon nem ilyen benyomást keltett. Például megemlítette, hogy elege van abból a sok lányról, akik csak a szex meg az egzisztencia miatt nyalnak neki. Meg az ő korában a legtöbb férfi már a dugásra hajt, de ő komoly kapcsolatot szeretne és nem csak egy lyukat látni, hanem egy érző lényt a lányban. Meg hogy meg hónapok óta nem is volt szexuális kapcsolata. Illetve hogy számára fontos, hogy a lány is kielégüljön, nagy hangsúlyt szokott erre fektetni.


Kb így ezek jöttek fel a randin. Épp ezért érdekes igy utólag nekem is azon gondolkodni, hogy vajon csal szexre kellettek?! De nagxon úgy néz ki.

2016. júl. 24. 16:59
 27/32 A kérdező kommentje:
* csak szexre kellettem
2016. júl. 24. 17:00
 28/32 Noren1989 ***** válasza:

Jahogymég emellé ilyen jól eleresztett pöts az illető?


Bocsáss meg drága, de ezek szerint te a külsőségek miatt mentél el vele randira, meg a jó kamuszöveg?

2016. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelt a pénze. Nyilván jó, ha van, de nem húznám le. Annyi pénzem nekem is van (diákmunka), hogy meg tudjam venni azt, amit szeretnék, de nem érdekel különösebben. A lakáskérdés meg nem izgat, hisz nem a közeljövőben terveztem itthonról elköltözni. Egyrészt mert még csak most kezdem az egyetemet, másrészt itthon is nagy a xar (válás) és nem szeretném anyukámat ilyen helyzetben itthon hagyni.

Szóval az egzisztenciája nem érdekelt.


A kamuszövege meg.. Igen, az az volt. :D nem kellett volna bedőlnöm

2016. júl. 24. 18:20
 30/32 Noren1989 ***** válasza:

Na, akkor ma is tanultál valamit!

De azért valld be, imponált, h jólszituált a srác ;)

Nem azt mondom, h csak azért, de jó pont volt.

2016. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!