Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek taszító, ha egy lány önbizalomhiányos? Milyen jelekből veszitek ezt észre?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, akinek konkretan elmondtam, hogy sokan azt hiszik, hogy rendben vagyok magammal, de igazából nem túl sok az önbizalmam - randi végére ő is észrevette, hogy visszahúzódóbb vagyok. Igazából csak mosolygott rajta, szerinte nincs okom önbizalomhiányra, mert külsőre is átlag felett vagyok és személyiségem is tetszett neki. Nagyon éreztette, hogy tetszem neki, illetve külsőleg egészen biztos, mert folyton mondogatta, hogy alig tudja megállni, hogy ne öleljen, ne csókoljon meg. Aztán végülis ölelkeztünk.


Viszont ma volt egy rossz megjegyzésem, amiből eléggé süt az önbizalomhiány. Én, idióta, elmondtam neki, hogy úgy érzem, csak egy vagyok neki a sok közül (korábban említette, hogy sorra olvadnak tőle a lanyok), és ezen kiakadt, letiltott. Nem hittem, hogy ennyire merges lesz miatta. Mindez az én h*lyeségem miatt. Nagyon rosszul érzem magam, az önbizalmam a föld alatt. Pláne, hogy tiltás előtt megjegyezte, hogy messze voltam attól, hogy bármit kiváltsak belőle. De előzőleg meg nem ezeket tapasztaltam. Nem értem. :/


Úgy érzem, nincs is értelme a pasizásnak, mert folyton elszúrom. Hisz aki nem elégedett magával, mással se lehet az.


2016. júl. 24. 16:02
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Igen. Imponált. És ebből a szempontból példakép, szeretnék én is olyan fiatalon jó munkát, saját lakást (esetleg közöset a leendő párommal). Szóval hasonló a mentalitása, és nekem mindig is tetszettek a talpraesett ferfiak, akik nem az anyjukon élősködnek és önállóan is képesek élni.
2016. júl. 24. 18:25
 32/32 anonim ***** válasza:
48%

Jaj, kislány, ne hibáztasd már magad!


Nem kell mindent túlragozni, kombinálni, elemezni.


Faszikám azt hitte, turkálhat a bugyidban, de levágta, hogy nem és lelépett. Az ilyen kanmajmokkal nem kell foglalkozni, ez neked jó volt tapasztalat szerzésre, és pont. Ennyi. Nem kell ezen annyit rágódni. Lépj túl rajta.

2016. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!