Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem, ha a teszetosza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem, ha a teszetosza ügyetlen pasi munkatársam bénázik meg remeg a közvetlen közelemben? 24N

Figyelt kérdés

Például remegve adja a kezembe a papírokat, vagy ha bejön az irodába keresni valamit, remegve kérdezi tőlem..

Jóleső érzés, h zavarba hozom, de más pasinál nem tapasztalom ezt, csak nála. Szeretem, ahogy ügyetlenkedik a közelemben, reszketve ír, néha összevissza beszél, nem értem a gondolatmenetét ilyenek :D

Sokszor direkt közelebb állok hozzá, vagy a vállammal hozzáérek, nem távolodik el, csak alig pár másodperc alatt érzem, hogy kezd nyirkossá válni a bőre. Ma a mosdóban odaálltam mellé, kicsit megböktem oldalról, elkezdtem én is mosni a kezeimet ott vele együtt, hozzáértem a kezéhez többször is és megint zavarba jött, tiszta szappan maradt a keze, úgy ment ki :D

Csak kérdés, h miért élvezem ezt a játékot kimondottan csak vele? Úgy különösebben nem tetszik mint pasi, mert nem az esetem, de tök jó fej kolléga, segít amiben tud és amúgy amikor mással beszélget olyan megnyugtató a hangja


2018. aug. 24. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne hozd zavarba és ne hitegesd!

Neked sem esne jól ha ezt játszanám veled :P

2018. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
jó nagy köcs@g vagy
2018. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom, neked ez az első ilyen "élményed", ezért élvezed. Hát nem lehetsz egy nagy favorit. Jól jegyezd meg, hogy nem játszunk mások érzéseivel! A kérdésed kb. a tini párkapcsolatokba való, annyira gyerekes, és nem mellesleg oltári nagy bunkóság.
2018. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

"Jóleső érzés, h zavarba hozom, de más pasinál nem tapasztalom ezt, csak nála."


És az nem jutott eszedbe, hogy ő más nő társaságában is pont ugyanígy reagál? Vagyis nem te hozod ki belőle.

2018. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ő nem a játékszered, ami akkor szórakoztat, amikor csak akarod, ugye tudod?
2018. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%
Kiváncsi vagyok ezek után mer-e még itt válaszolni vagy ugyanúgy meghunyászkodik mint a srác. H*lye pics@.
2018. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%

"Csak kérdés, h miért élvezem ezt a játékot kimondottan csak vele? "


- Mert egy kisstílű szaralak vagy

- Mert más férfiakat nem érdekelsz ennyire, ez a férfi pedig félénk és önbizalomhiányos.


Na most tedd fel inkább magadnak a kérdést, és válaszold meg magad: Milyen ember az, aki egy önbizalomhiányos, félénk emberen szórakozik, akinél látja, hogy hatással van rá?


Fognak még veled más is így szórakozni, pusztán mert imponál a pasinak, hogy bejön neked, nyugi.

2018. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Remélem megjutalmazod egy kis odaadó testközelséggel... Ennyit megérdemelne a szerencsétlen!
2018. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia,

Van igazság abban, amit a többiek leírtak a kommentekben. A kérdésedre a választ neked kell tudnod. Tegyél fel néhány kérdést magadnak. Amúgy a pasi mennyi idős?


Miért élvezed, mert jól esik az egódnak, hogy valaki észrevesz nőként? (Persze, tudni kellene, hogy most van-e kapcsolatod. Vagy eddig milyen kapcsolataid voltak? Észrevettek a pasik? Talán körülrajongtak? Vagy épp csak összejöttél azzal, aki tepert egy kicsit? Ne érts félre nem minősítelek ezzel, de sok ember ezt csinálja annak érdekében, hogy „csak legyen valaki”.)

Vagy esetleg a srác zavartsága (amit a saját tulajdon vonzerőddel váltasz ki) kezd neked tetszeni? Aranyossá teszi?


Vagy csak szemét módon nevetsz a markodban a „nyomorán”, hogy eleped érted? Pont ezért ügyetlen, azaz „teszetosza”, mert próbálja leplezni, hogy te ne vedd észre vonzalmát, de még is látszik, mert letagadhatatlan. Gondolom élete során, nem lett belőle nagy csajozó gép – ahogy a történet is mutatja - és nem tudja magát megjátszani.

Nem is tudom, hol olvastam már egy nagy igazságot. Figyeld meg, hogy más lányokkal, hogy viselkedik. Lehet, hogy más lányok közelében is feszeng, de nem ennyire. Csak benned van valami, ami belőle vagy vágyat, vagy érzést, vagy mindkettőt kiváltja. Rajtad áll, hogy a továbbiakban miként kezeled a helyzetet. Igazából ő ezzel nem mondott és nem ígért semmit.

Valószínűleg már ő is tudja, hogy észrevetted zavartságát. Ez még inkább nehezíti a dolgokat nála. Tudom, milyen rossz érzés ez a helyzet, amiben ő van. Ha egyenes akarsz lenni, és talán neki most épp erre van szüksége, hogy a későbbiekben kicsit egyenesbe kerüljön magával (…), akkor jelezd neki, hogy felesleges ezen stresszelnie magát, mert nem lesz semmi. (De te tudod, hogy neki bejössz. Szóval neked is egy visszajelzés a részéről, amit tudomásul veszel, de nem élsz vele vissza. Hidd el, megtalálná az utat, hogy „elkerüljön annyira”, hogy ne vedd észre a dolgokat.)

Ez a gyerekes piszkálás eleinte jól eshet neki, de utána majd kattan valami az agyában és azt fogja mondani, hogy a bolondját járatod vele. De az is lehet, hogy tetszel neki, de lépni nem lépne. Berendezkedett egy nő nélküli életre, mert elfogadta, hogy a „teszetoszasága” miatt sosem fogják a nők észrevenni. A feszengés még azt is jelentheti, hogy előtted túl jól akar csinálni mindent, hogy ne égjen le (ebben lehet gyerekkori megalázottság élménye háttérként). De a stressz miatt még sem tudja lazán kezelni a helyzetet.

Szoktatok beszélgetni? Oda megy hozzád csak úgy lazán dumálni? (Gondolom, ez se megy könnyen. Vagy még is?) Ilyen embereknek kell idő még feloldódnak. Vagy ha úgy tetszik, elkezdenek egy szinten bízni a másikban. Gyermeki zavartság és izgulás lehet rajta, mikor bemegy hozzád az irodába. Összeszedi minden erejét, hogy láthasson téged, esetleg, hogy észrevedd. Erre te mit lépsz?

Végszóként idéznék és kiegészítenék:

„Úgy különösebben nem tetszik mint pasi, mert nem az esetem, de tök jó fej kolléga, segít amiben tud és amúgy amikor mással beszélget, olyan megnyugtató a hangja…” és hiányozna, ha nem jönne be az irodába, nem látnám a zavart mosolyát, nem érezhetném keze és válla közelségét… Na?


N

2018. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyilván jól esik, hogy ennyire bejössz neki és az is, hogy "hatalmad" van felette.


Viszont ha, mint férfitől nem akarsz tőle semmit, akkor legyél tisztességes és ezt finoman közöld vele. De ne kínozd.


#19 gyönyörűen leírta.

2018. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!