Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett a munkatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett a munkatársam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapig gyakornokoskodok egy cégnél, most tartok a munkaidő felénél. Még a legelején megismerkedtem egy férfival, akivel rögtön jóba lettünk. Kiderült, hogy egy helyre valósiak vagyunk, ugyanazokba a sulikba jártunk stb. Szóval volt téma bőven. Azóta többször is voltunk ketten ebédelni, ahol szerintem jókat beszélgettünk és nem a munkáról! Észrevettem, hogy mostmàr konkrétan alig várom, hogy hívjon megint, mert nagyon szeretek vele lenni, külsöleg is megfogott. Bár eleinte láttam rajta hogy zavarban van amikor beszélünk, valahogy mégse tudom hova tenni a dolgot... szerintem a korkülönbség miatt ő nem is gondol többre mégha tetszem is neki, és ez zavar...(ő 32 én 19)

Igazából fogalmam sincs mi ez, reménykedem hátha volt valaki hasonló helyzetben és ad tanácsot.


2018. aug. 22. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, érdeklődő, nyitott, kommunikatív, mosolyogj rá sokszor. Ha nem balhere, el fog hívni randizni. Ha meg balhere, akkor maradnak az ujjaid estére.
2018. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényegről nem írtál: a pasi független-e.

Ha igen, akkor tabu. Ha nem, akkor ne foglalkozz a korkülönbséggel, vélhetőleg gyorsan eljuttok oda,hogy randira hív.

2018. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs' korán van még..tehát ha nem független akkor tabu...ha szabad, akkor hajrá!
2018. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szabad a srác :D Csak sose voltam még igy hogy ennyivel idősebb pasi tetszene ezért félek adni bármi jelet is
2018. aug. 23. 07:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha lenne valakije nem is gondolkodnék ilyeneken
2018. aug. 23. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!