Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarja egy pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja egy pasi, akivel ismerkedem, hogy megismerjem egy nöi ismeröset?

Figyelt kérdés

Nagyon be akar mutatni egy nönek , akivel allitólag csak haverek , ket eve . Es azt szeretne , hogy baratkozzak azzal

Elutasitottam az ajanlatot, ami rosszul esett neki .

En gyanitom , hogy több van köztuk sokat segiti , stb

Lehet a nö feltekeny es pont azert akarja hogy megismerjen?

Lehet neki is azt mondja , hogy csak baratok vagyunk , pedig volt köztunk csók ez az , de nem járunk

Ti hogy látjátok?



2018. aug. 24. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak a hapsinak épp a legjobb barátja egy nő?

Te meg már 600 dolgot beleképzelsz.

2018. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel , hogy hazudik

Akkor miert kene ismerkedjek?

2018. aug. 24. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán csak egy nő a legjobb barátja, és volt már olyan barátnője, akivel ez gond volt, és most ezt meg akarja előzni.
2018. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez ma a csalódott csúnya, értetlen, kétségbeesett nők napja, vagy mi? :D

ha hazudik, ott hagyod a büdös francba...már ha megteheted :D

2018. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam , hogy valaki RA TUD JÖNNI A MOTIVACIÓJÁRA. Minden masra rajövök en is
2018. aug. 24. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy jóban legyetek és ne legyél féltékeny. De szerintem ez gusztustalan a részéről, hogy rád erőlteti az ismerősét. Én megmondanám neki, hogy bocs, de el tudom dönteni magam is kivel akarok ismerkedni.
2018. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha te azt akarod hinni, hogy hazudok, akkor azt fogod hinni, mi hiába írunk bármit. Már írtuk, hogy talán a legjobb barátjáról van szó, és azért akar összeismertetni vele, de neked ezek szerint ez a lehetőség nem felelt meg. Akkor tudod, mit? Hazudok, és több nővel kavar, sőt, most épp lehet, hogy az a célja, hogy csináljátok hármasban. Ez a válasz már megfelel a féltékenykedő egódnak?
2018. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rólam is azt mondja hogy barat de matatgat

Hagyjuk

2018. aug. 24. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor így meg pláne mondd meg neki, hogy nem kell kerítőnek lennie. Ha te ismerkedni akarsz, akkor megoldod magad.
2018. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!