Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mit jelenthet? Vagy mit...

Ez mit jelenthet? Vagy mit tegyek hogy megismerjem? Help 18/lany

Figyelt kérdés
Van egy srac és tetszik nekem, egy suliba járunk és facen beszéltünk is mar párszor de személyesen még nem. Mindig a havejaival van és észre vettem hogy sokszor figyel de sosen szólítana meg vagy sosem mer rám köszönni. Szeretnem megismerni csak nem tudom hogy tegyem. Volt egy különös álmom vele kapcsolatban és 3szor almodtam meg ugyanazt hogy bevalottam neki hogy tetszik nekem és erre ő is ugyan igy reagált hogy énis tetszem neki aztan megcsokolt az álmomba. Valaki legyen szives segítsen mit lépjek ilyenkor????

2015. febr. 14. 18:47
 1/2 anonim válasza:
uhhh szegeny lanyka :/
2015. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerülj a közelébe, és mosolyogj rá. Egy kedves mosollyal, vagy egy sziával jelezhtsz neki, hogy nem harapsz, mi majd a gyik-ról szurkolunk, hogy meg merje lépni a következő lépést. :)
2015. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!