Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem, ha a teszetosza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem, ha a teszetosza ügyetlen pasi munkatársam bénázik meg remeg a közvetlen közelemben? 24N

Figyelt kérdés

Például remegve adja a kezembe a papírokat, vagy ha bejön az irodába keresni valamit, remegve kérdezi tőlem..

Jóleső érzés, h zavarba hozom, de más pasinál nem tapasztalom ezt, csak nála. Szeretem, ahogy ügyetlenkedik a közelemben, reszketve ír, néha összevissza beszél, nem értem a gondolatmenetét ilyenek :D

Sokszor direkt közelebb állok hozzá, vagy a vállammal hozzáérek, nem távolodik el, csak alig pár másodperc alatt érzem, hogy kezd nyirkossá válni a bőre. Ma a mosdóban odaálltam mellé, kicsit megböktem oldalról, elkezdtem én is mosni a kezeimet ott vele együtt, hozzáértem a kezéhez többször is és megint zavarba jött, tiszta szappan maradt a keze, úgy ment ki :D

Csak kérdés, h miért élvezem ezt a játékot kimondottan csak vele? Úgy különösebben nem tetszik mint pasi, mert nem az esetem, de tök jó fej kolléga, segít amiben tud és amúgy amikor mással beszélget olyan megnyugtató a hangja


2018. aug. 24. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia, vagy jólesik ez az "érdekes" visszajelzése hogy ennyire bejössz neki. :D
2018. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy igazi balfa-sz
2018. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert növeli az önbizalmad hogy valakinek ennyire bejössz.
2018. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert ez cuki.
2018. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván növeli az önbizalmadat. Viszont szerintem állj le ezekkel, mert így tévesen azt jelezheted, hogy bejön neked. Ne játssz az érzéseivel legalább.
2018. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert mindig jó érzés, ha van valaki, aki még nálad is szerencsétlenebb.
2018. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nagyon sajnálom az ilyeneket, mert tudom, mennyire szar. Szerintem szadista vagy.
2018. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

6-osnál a pont. Nem gondolod, hogy a fickóval szemben ez nagy szemétség? Élvezed, hogy a közeledben zavarban van, de nem akarsz tőle semmit, csupán jót röhögsz rajta.

Hagyd abba! Mielőtt belémkötnél, nem teszetosza férfi vagyok, hanem egy nő.

2018. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
8. vagyok. Az lemaradt, hogy soha, semmilyen körülmények között nem szórakoznék mások érzéseivel ilyen módon. Igen, kb. olyan vagy, mint egy szadista.
2018. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Mielőtt megfogalmazod magadban, hogy micsoda egy tutyimutyi, lehetnél kicsit empatikusabb: nem tudhatod, mi van a háttérben, lehet, hogy a defektes szülői háttér tehet róla, amiben felnőtt. Lehet, hogy csúnya megaláztatásokban volt része gyerekként a csajok részéről...


Tudod, igazán azzal bizonyíthatnád, hogy nő vagy, ha megvillantanád a beleérző-képességedet, ahelyett, hogy a testeddel próbálsz előnyökhöz jutni...

2018. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!