Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés

A párom 2 műszakban dolgozik, vagy éjfélre ér haza, vagy délután 4körül.

Én mindig reggel 8tól fél 5ig dolgozom, így a hétköznapokban nem találkozunk, vagy ha mégis, akkor max együtt ebédelünk.

Ha éjfélre ér haza, akkor csak szombaton alszunk együtt, de vasárnap délben megy haza és ennyi. Ha délután er haza, akkor pénteken is találkozunk.


Amikor 4 körül er haza, azon a héten se találkozunk, mert mindig vagy a tesójának segít vagy mostanában az anyját viszi vezetni.


Tegnap este sem találkoztunk, hiába volt otthon egész délután, mert este 9körül ért haza az anyjával a vezetésből. Ma korán kelt, mert elvitte az anyját vásárolni, meg mindig oda vannak.



Az anyjával egész héten együtt vannak, vezetés, tesojanak segít stb.


Engem alig lát.



Jogosan esik ez rosszul?


2018. aug. 18. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem te vagy az első.
2018. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Alapból nagyon sokat dolgozik.

És nincs ideje mindenre.


Csak akkor tudnátok többet együtt lenni ha együtt élnétek.

2018. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan.

Neki nem te vagy a családja .

2018. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha jól értem, időnként munkaidőben együtt ebédeltek. Egyébként meg a kapcsolatotok miről szól? Ahogy elnézem, nagyon-nagyon ritkán találkoztok, szinte minden szabadidejét a szüleivel és a testvérével tölti.

Ezt én nem hívnám kapcsolatnak.

Időnként szombaton együtt "alszotok", esetleg pénteken is - de alapvetően más nincs?

Ugye, érted, hogy mire kellesz neki?

Vagy pedig nem igaz, amit írsz. Mint ahogy az sem lehet igaz, hogy "az anyjával egész héten együtt vannak..." hiszen dolgozik.

Milyen közös programjaitok vannak? Mozi, séta stb? Ha ez nincs, akkor csak használ.

Kérdés - neked ennyi elég vagy nem. Ha nem, keress mást, aki többre tart egy ürítő bidénél.

2018. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!