Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan várhatom tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várhatom tőle, hogy én legyek az első az életében?

Figyelt kérdés

Együtt élünk , nemrég a kezemet is megkérte. Kicsit bizonytalan vagyok, mert nekem fontosak a szüleim, de nem a legfontosabbak. Náluk viszont más a helyzet, a család az első. Nem csak a szüleivel, de a húgával is úgy érzem túl szoros a kapcsolat. Nem féltékeny vagyok, csak furcsa, nem ebben nőttem fel. Apám mindig anyám mellett állt, ő volt az első az életében, és utána persze én is. A többi rokon csak utánunk következett. Vagy nem ez lenne a normális?

23N


2017. júl. 5. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérte a kezed, jogos az elvárás, hogy már téged helyezzen előtérbe, hiszen nemsokára te leszel - és a gyerekeitek, ha terveztek gyermekvállalást - a családja. Ha ő ezt nem így gondolja, akkor érdemes átbeszélnetek az egészet.
2017. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

" Náluk viszont más a helyzet, a család az első. "

Mihelyt család vagytok, első helyen leszel te is.

30/f

2017. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos lenne. Alapvetoen en is ugy gondolom, egy felnott, komoly kapcsolatban elo embernek a parjanak kellene a legfontosabbnak lennie.

Persze attol fugg, mit jelent nalatok a tul szoros kapcsolat, ha napi szinten beszelgetnek akarmilyen temarol, azzal az egvilagon semmi gond nincsen, ha leszar teged amikor valami kene, de a huganak pl azonnal ugrik, az mar problemasabb.

2017. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatok, házasságok jönnek-mennek.


De a húgom örökké mellettem áll. Mikor baleset szenvedtem, akkor a húgom jött összeszedni a kórházba, nem az a csaj, aki 6 évig volt a párom, és kidobott pár hónappal korábban.


Igen, nekem a húgom volt eddig az, aki mindig, minden körülmények között mellettem állt, akkor is, ha éppen haragudott rám, és ő sosem mondta, hogy hagyjuk, mától inkább ne legyünk testvérek.

2017. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vér szerinti családtagok igenis előrébb vannak, HA jó a viszony. Ha már lesz egy barát/barátnő akivel több is alakul (házasság, gyerek) akkor is egyazon szinten állnának szerintem, épp abból kifolyólag, hogy a család is tönkremehet, hiába lett valaki férj/feleség, de a szülők, a testvér az mindig ott lesz (halálig persze), ha megmarad a jó viszony.
2017. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan. Én ebben tipródtam 10+ évig... dumában mindig az volt, hogy mi ketten, együtt, de gyakorlatilag az anyja, apja de még a húga is megkontrázhatott bármilyen közös döntésünket.

Azért még mindenféle esküvő előtt kreálj olyan helyzetet, ahonnan kitűnik, hogy ténylegesen számíthatsz-e arra, hogy melletted áll, vagy csak úgy tekinti a kapcsolatot, esetleg házasságot, hogy kibővíti a gyerekkori családját. Ha igen, akor gyerek, za is fog maradni.

2017. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Csak óvatosan. Én ebben tipródtam 10+ évig... dumában mindig az volt, hogy mi ketten, együtt, de gyakorlatilag az anyja, apja de még a húga is megkontrázhatott bármilyen közös döntésünket. "


közös döntésekben nem kérem ki a tesóm véleményét. de igen, ennek ellenére ő az egyik legfontosabb ember az életben, ehhez a szinthez fel lehet nőni, de meghaladni nem...


a húgom annyiszor kapart már össze, volt, hogy egyedül a wcre nem tudtam kimenni, és mellettem volt, csinálta. volt, hogy teljesen a padlón voltam, és ő jött át hajnali 3kor


Mondom, szerelmek jönnek, és sajnos elhagynak, de a testvérem soha.

És ez nem jeleti, hogy beleszólhat a párkapcsolati döntéseimbe. ez más szint. Ezzel együtt remélem, hogy tudom majd ezt neki viszonozni, ha szüksége van rám, akkor ott vagyok, a párom meg ezt fogadja el :)

2017. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem várhatod JOGOSAN,hogy te legyél az első. Inkább ÉRDEMELD ki,hogy te legyél neki a legfontosabb személy. Ez nem egy "nekem jár" ez a pozició, mert együtt vagyunk dolog szerintem.


19/L

2017. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!