Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor várhatom az első tüneteket?

Mikor várhatom az első tüneteket?

Figyelt kérdés
Késett a menzeszem és csináltam tesztet,szerencsére pozitìv lett végre babát várok.Mikor jelentkeznek az első tünetek?Mire figyeljek nagyon?Ilyenkor megszokott a hasfeszülés meg a mintha megjönne érzés? Miko kezd majd meglátszani a pocimon? Bocsánat a sok kérdésért de nagyon izgatotz vagyok most lesz az első gyerekem.Köszönöm a válasuokat. :)
2015. ápr. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ez annyira változó. Nekem 4-5 nap kimaradás után voltak tüneteim, hányinger csak 6 hetesen. Van akinek korabban, van aki megússza őket.

Igen, ilyen olyan görcsök normalisak ha nem tul erősek és nem folyamatos. Ez illetve a ver a mumus. Ezen a kettőn kivul majdnem minden normalis.

Figyelj, 15 hetes vagyok, én talán latom a pocimon de az se biztos, lehet nem az még. :D ruhan keresztül általában 18-22 hetes kor körül nyilvánvaló de vannak eltérések itt is.

2015. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grautla.

Változó, hogy kinél mikor jönnek a tünetek, nekem kb 8-20 hét között volt hányás, émelygés. A görcsök normálisak, sok a változás most a szervezetben. Barnázás, vérzés esetén azonnal orvos. Látszani még sokára fog, 16-24 hét között, testalkattól függően.

2015. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wiky93 ***** válasza:

Változó. Nekem semmi de semmi tünetem nem volt az egész terhességem alatt! :)

Gratula!

2015. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!