Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne elhinni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne elhinni, hogy a férfiak nem az alapján ítélik meg a nőket, hogy szexelnek-e és mikor szexelnek velük?

Figyelt kérdés

Hamar lefeküdtetek? -> Csak egy numera voltál. Már nem vagy érdekes.

Nem fekszel le vele pár randi után? -> A szex fontos része a kapcsolatnak, ki kell próbálni, hogy összeilletek-e. Ha nem akarsz hamar belemenni, fap*n* vagy.


Ezeket az oldalon talált válaszok alapján foglaltam össze. Ha korán szexel egy nő, akkor szinte egy k*rv*, aki csak ennyire jó, el is lehet dobni inkább. Ha későn szexel, aki prűd, a férfiaknak meg ugye vannak igényei, nem szabad pazarolni rá az időt. Tehát van egy adott intervallum minden férfinél, amikor neki "ideális", hogy utána akár még több is lehet belőle.

Bezzeg a férfiak csinálhatják akármikor, viszonylag kevésszer hallani olyat, hogy a nőre vár, hátha méltóztatik még keresni szex után is...


Mi lenne, ha inkább emberi értékek alapján döntenék el a férfiak, hogy szerintük ki milyen ember, nem egy olyan tevékenység után, amihez ketten kellenek és ők is ugyanúgy benne voltak? Vagy legalább nem azzal takaróznának, hogy a nő a hibás, hogy széttette a lábát...


Biztos vannak olyanok, akik nem ez alapján kategorizálnak, magam is ismerek ilyet, de sajnos inkább ezt látom a tendenciának.


2018. júl. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj kérdező, hogy pont az a réteg nem fog neked válaszolni itt a gyakorin, akikről írsz.Nem leszel Közelebb a kérdés megválaszolásához.Ilyenkor vagy lapítanak, vagy éppen nincsenek fent az oldalon ezek a Tagok.
2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom te kikkel ismerkedsz... Az biztos, hogy részben a te hibád is.

Én egy percig sem leplezem a szándékaim. Bármit gondolok, azt kimondom, mert normális kommunikáció nélkül csak húzzuk egymás idejét. Így legalább kiderül minden azonnal.

2018. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én se tudom milyen lúzer pasikkal ismerkedsz, kérdező, ha csak dugni akarnék meg egyszer megfektetni valakit, abba biztos nem fektetnék ennyi energiát, hogy randik, meg vacsora, meg beszélgetések, meg miafas.zom. Akkor inkább elmegyek egy ku.rvához, ha csak egy dugás a cél, még olcsóbban is kijön.
2018. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
38%

Pedig vagy az van, hogy nem jó emberekkel ismerkedsz, vagy olyan a személyiséged, hogy többet nem is akarnak tőled.


Ahogy elmondták: a szex nem valami nyeremény vagy fokmérő, nem attól lesz tartós vagy éppen pocsék a kapcsolat, hogy "túl hamar" vagy "túl későn" fekszel le azzal, akivel ismerkedsz. Te tudod, hogy kivel és hogyan találkozol, milyen a személyiséged, próbáld végiggondolni, hogy a te oldaladon mi lehet a gond (a fentiek alapján minimum az, hogy nem a megfelelő férfiakkal ismerkedsz) és próbálj változtatni!

2018. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
27%

Mi a baj? Nők nagy része benne van a szexbe, sőt elvárja.

Nem adnák magukat második randin, kivárnák a pasik.

Na de sok nő, lazán benne van. Egyéjszakás, szexkapcsolat, mindegy, csak dugja már meg valaki.

Innentől, miért lenne bármi értéke egy nőnek szexuálisan??

2018. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére vannak más gondolkodású érett nők, akik itt élnek 2 lábbal a földön, és szerencsére ezen az oldalon is sok ilyen van, de asszem nem ennél a kérdésnél :-)
2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
56%

Ne taktikázz a pasikkal szerintem.

Ha valaki veled akar lenni, és hozzád való marad, ha nem nem.

2018. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
65%

Itt egymásnak ellentmondó 2 dolgot soroltál fel, nem véletlenül. Egyik sem hangzott el egy ugyanazon ember szájából. Nálam pl az sem gáz, ha az első, második randin van szex. Miért? Mert ha valakivel szexet akarok, akkor megmondom, ha többet, akkor meg nem ettől függ. Ha érdemes vele lenni, akkor vele is leszek. Kihasználni senkit nem fogok. De alapvetően nem is érdekel az alkalmi szex, így nálam ez nem játszik. Volt benne részem, noha nem én akartam így, hanem a nő vett hülyére.


Én azt utálom, amikor egy nő taktikázik. Azért is jó, ha őszinte és látom rajta, hogy kíván, nem játssza meg magát, mert legalább tudom, hogy jól állunk. A taktikázás viszont általánosságban annyira taszít, hogy szinte 100%, hogy bárkit dobok miatta. Nem vagyok kutya, akit futtatni lehet, sem pedig tini. Nem fogom a farkam csóválva körbeugrálni, hogy mint jutalomfalatot, megkapjam a szexet. Ha nem kölcsönös, nem kérek belőle.


Ez nem jelenti, hogy az első randin akarok szexelni, nem mindig volt így, sőt. De ha a hangulat úgy alakul és forr a levegő, akkor efféle taktikákat bedobni, nálam abszolút OFF. Mindenekelőtt az őszinteséget keresem a potenciális partnerben, aki önmagát adja és nem megfelelni akar bármilyen elvárásnak akár részemről, akár máséról. Végképp nem akarok filmes klisékben fürdeni és a női magazinok ostoba tanácsai szerint alakítani az ismerkedést. Tudod az ismerkedés erről szól: hogy megismerd a másikat.


Tehát az a jó, ha a két fél a saját vérmérséklete szerint viselkedik. Én nem játszom meg magam sem az elején, sem később. A párommal ez remekül működött. A második randi nála volt, gondolhatod, hogy nem sakkoztunk. Mégis 2 éve együtt.


Aki meg jön nekem itt az erkölcs hülyeségeivel, hogy aki így könnyen meg úgy könnyen elmegy, az ilyen olyan nő... hát barátom, az ilyen az igazi képmutató!

2018. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Úgy látom, sokan nem értették meg a kérdezőt, vagy csak a mondandója felére reagáltak, pedig a kettő együtt érdekes. Tehát a következő a probléma: nő vagyok, ismerkedem. 1. Tegyük fel, az első randi megkívánom a férfit, az alkalom adott, van hová, hát felhívom magamhoz. Ő pedig jön vagy nem jön, de engem ribinek tart ezért, tehát nem keres többet utána. És most tök mindegy, hogy "csak megdugott" vagy kedvesen elutasított. A lényeg: felkínálkoztam neki és könnyűvérűek tart emiatt. Tudom, mindjárt rohannak itt a normális pasik leírni hogy ők nem ilyenek, el is hiszem, de a többség ilyen, még itt is többen elítélik az első randin szexelő lányokat. És én, ha komolyat akarok egy pasitól, hiába kívánom, váratni fogom, mert rettegek attól, hogy ezrét dobni fog.

2. Mindez átvezet a kettes ponthoz: játszmázom, mert muszáj. De ne játszmázzak, mert az meg nem őszinte. Köszi.

3. Tegyük fel, ellenállok a nyomulásnak, vagy nem is nyomul elsőre annyira. De azért udvarol hevesen. Várok pár randit, próbálom megismerni. Esélytelen, mert ilyenkor mindenki a jobb arcát mutatja. Aztán végre úgy döntök, hogy igen! És hiába keresem, nem válaszol, letiltott, eltűnt....mi a fene. Hát, az van, hogy túl sokáig várattam, talált mást, könnyebbet.

Persze, az ilyenért nem éri meg sírni. De most nézzük meg női szemszögből...randizol és nem tudod, mit tegyél, meddig várj, engedj-e a vad vágyaidnak stb. Mert ha komolyat akarsz, hirtelen mindennek óriási tétje van.

És a kérdés erről is szól. Ahogy itt is a legtöbben zsigerből ítélkeznek erre a mondatra: "az első randin lefeküdtem vele" és arra is, hogy "én aztán nem szexelek senkivel jó sokáig, meg akarom ismerni az illetőt" az ember arra következtet ezekből, hogy egy nő az alapján, amit szexuálisan tesz, mindig meg lesz ítélve valamilyennek, míg egy férfi ritkán. És ez sokszor vezet stresszhez, frusztrációhoz a nőknél. Erről szólt a kérdés.

2018. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szex amugy is csak a férfiaknak jó... ők mindig elelveznek mindig van orgazmusok

Persze a nők alig vagy szinte a soha

Ezért sem randizom mert nem vagyok kiváncsi a kötelező szexre ami úgy is csak a férfinak jó mert csak ő élvez el én meg intézzem el később magamnak

Amugy igazad van ferfiak tényleg ezt nézik

Ha nő szexel pl sokat akkor le van nézve

Ha férfi akkor egy isten császár állat

Pedig ugyan az a ketto

De valamiert a férfiakat istennek tartják csak mert farka van ami semmire sem jó mert orgazmust sem okoz vele

2018. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!