Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne elhinni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne elhinni, hogy a férfiak nem az alapján ítélik meg a nőket, hogy szexelnek-e és mikor szexelnek velük?

Figyelt kérdés

Hamar lefeküdtetek? -> Csak egy numera voltál. Már nem vagy érdekes.

Nem fekszel le vele pár randi után? -> A szex fontos része a kapcsolatnak, ki kell próbálni, hogy összeilletek-e. Ha nem akarsz hamar belemenni, fap*n* vagy.


Ezeket az oldalon talált válaszok alapján foglaltam össze. Ha korán szexel egy nő, akkor szinte egy k*rv*, aki csak ennyire jó, el is lehet dobni inkább. Ha későn szexel, aki prűd, a férfiaknak meg ugye vannak igényei, nem szabad pazarolni rá az időt. Tehát van egy adott intervallum minden férfinél, amikor neki "ideális", hogy utána akár még több is lehet belőle.

Bezzeg a férfiak csinálhatják akármikor, viszonylag kevésszer hallani olyat, hogy a nőre vár, hátha méltóztatik még keresni szex után is...


Mi lenne, ha inkább emberi értékek alapján döntenék el a férfiak, hogy szerintük ki milyen ember, nem egy olyan tevékenység után, amihez ketten kellenek és ők is ugyanúgy benne voltak? Vagy legalább nem azzal takaróznának, hogy a nő a hibás, hogy széttette a lábát...


Biztos vannak olyanok, akik nem ez alapján kategorizálnak, magam is ismerek ilyet, de sajnos inkább ezt látom a tendenciának.


2018. júl. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
70%

#16 Nem értem a logikádat. Ha valakit (még) nem ismersz, nem kerültél közel hozzá, akkor honnan kéne tudnod, hogy vele akarsz maradni?


Értelmes ember akkor dönti el az ilyesmit, ha már kicsit megismerte az illetõ személy, ehhez meg kell egy kis idõ. Nem holmi erkölcsiség miatt várat magára az ember.


Sok ember álomvilágban él, nem akarnak megismerni egy másik ember, csupán kivetítik rá az ábrándjaikat, ez alapján elõre eldöntik, hogy akarják õt. 5 perc alatt honnan kéne bármit is tudnod bárkirõl? Max. csak annyit tudsz, hogy szép s ez elég. Ergó felszínes vagy.

2018. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

#19


Ha valaki kezdetben együtt akar lenni veled, de késõbb nem... annak más oka is lehet. Idõ közben jobban megismert és kiábrándult. Ez nem fordult meg a fejedben?

Az ilyesmi nem azért történik, mert “a férfiak már az elején eltervezték, hogy játszadozni fognak a nõvel s kihasználni õt”.

Elsõ randin, amikor nem ismernek, honnan a bánatból kéne eldöntsék, hogy eltudják-e képzelni veled a jövõt? Ilyenkor inkább csak rózsaszín köd van, mindenki csupa jót feltételez a másikról és álompárnak hisz, aztán jön a csalódás, pofáraesés.

2018. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
Na megint ott tartunk, hogy úgy adod elő, mintha a szexet csak a pasi élvezné, a nő meg csak "ad" valamit és nem kap semmit. Élvezte mindkettő ott és akkor? Akkor hagyjuk már ezt a "csak kihasználta a nőt szexre" dumát, már unalmas és nem is állja meg a helyét a 21. században, amikor már lassan a nők teperik le a férfiakat. Az meg hogy ki-kit hogy ítél meg, nem mindegy neked? Vagy te most csak azért nem fekszel le valakivel 2-3 randi után, mert hogty "jaj, mit szólna", de amúgy már megtennéd?
2018. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező most csalódott vagy és az beszél belőled. Vannak szemét emberek, de neked is lesz olyan akivel minden passzolni fog és nem kihasználni akar.
2018. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

21. hát ha neked évek kellenek hogy kiismerj valakit sajnállak.


Például én a barátaimról, akik nagyon jófejek kb 15 perc beszélgetés után már tudtam hogy jó emberek és tökéletesek barátnak.

Ha időhúzás megy az szerintem rég rossz.

Nem kellenek évek, hogy rájöjj milyen a másik. Ha azt mondod igen, szerintem hazudsz.

2018. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#22


Magamtól idéznék: "Vagy ha elsőre nem is szexet akarnak, de később rájönnek, hogy komolyabb dolgot nem szeretnének a nőtől, sokan csak azért is rápróbálnak még."


Ha rájössz, hogy nem akarsz tőle mégsem semmit, akkor lehet ezt szex előtt is közölni. Vagy nem arra fogni, hogy kiábrándultál, hogy nincs szex.


#23


Hol olvastál ilyet, hogy a nő nem élvezi a szexet? Az elvárásról van szó, meg arról, hogy a férfiak szemében ezt még mindig "tartogatnia" kell a nőnek a megfelelő ideig. Lehet, hogy a nő már hamar lefeküdne a férfival, DE akarna tőle többet is, de az általános vélekedés az, hogy az ilyen nő nem is ér többet. Van azért itt ellentmondás, mikor panaszkodtok, hogy a nő úgy tesz, mintha csak a férfi miatt szexelne, ha meg megteszi, akkor véleményt formáltok róla (fogalmattunk így).

2018. júl. 26. 20:04
 27/41 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem is próbálják tagadni. Még a legmagányosabb, legelhanyagoltabb férfiak is szexben mérik a nők értékét. "Mikor vehetem birtokba?" "Kik vették birtokba előttem?" Beteg...
2018. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%

És azok szerint, akik úgy gondolják, hogy rossz emberrel ismerkednek a nők, akik csak kihasználják őket, aztán ott hagyják, az már mindent jóvá tesz, ha ők hosszabb időre terveznek, de ugyanolyan hamar térnének rá a lényegre? Ők akkor is jó fiúk, mert komolyat akarnak? Miközben úgy erőltetik a dolgot, hogy esetleg tudják, hogy a kiszemelt nőt előtte bántalmazták, és problémája van az intimitással?

Nem érzitek, hogy mekkora ellentmondások vannak itt?


Speciel engem pont nem érdekelne, hogy utána lelép-e az illető, mert eleve nem tudok olyanhoz vonzódni, aki 2 perces ismeretség után ara tereli a szót...Akkor sem, ha egy kicseszett gyémántgyűrűt húz elő a tarsolyából és örök hűséget fogad.


Én egyszerűen nem tudok ilyen hamar megnyílni, sajnálom, selejt vagyok...

2018. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

28


Neked önbizalomhiány problémáid vannak szerintem. Leírásod alapján olyan férfiaknál próbálkozol, akik nem jönnek be neked.

Véleményem szerint egy egészséges nőnek meg van a libidója és megfelelő partnerrel ő maga is vágyik a szexre és viszonylag gyorsan.:)

Te valószínűleg csak azért nem vágysz, mert nem találod vonzónak a partnered akivel ismerkedsz.

2018. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
60%

29-es, mint írtam, én selejt vagyok, azaz nem vagyok egészséges. Így a felfedezésedtől nem esek hasra.


Amúgy én nem próbálkozok, csak megtalálnak és azt gondolják, hogy nekem rendelkezésükre kell bocsátanom magamat.

Sajnálom, de én soha nem vonzódtam senkihez sem, ez van, nem vagyok normális, de van egy javaslatom: világgá kiáltom, cserébe viszont békén hagynak, mert én nem fogom eljátszani az "egészséges" nőt.

2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!