Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne elhinni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne elhinni, hogy a férfiak nem az alapján ítélik meg a nőket, hogy szexelnek-e és mikor szexelnek velük?

Figyelt kérdés

Hamar lefeküdtetek? -> Csak egy numera voltál. Már nem vagy érdekes.

Nem fekszel le vele pár randi után? -> A szex fontos része a kapcsolatnak, ki kell próbálni, hogy összeilletek-e. Ha nem akarsz hamar belemenni, fap*n* vagy.


Ezeket az oldalon talált válaszok alapján foglaltam össze. Ha korán szexel egy nő, akkor szinte egy k*rv*, aki csak ennyire jó, el is lehet dobni inkább. Ha későn szexel, aki prűd, a férfiaknak meg ugye vannak igényei, nem szabad pazarolni rá az időt. Tehát van egy adott intervallum minden férfinél, amikor neki "ideális", hogy utána akár még több is lehet belőle.

Bezzeg a férfiak csinálhatják akármikor, viszonylag kevésszer hallani olyat, hogy a nőre vár, hátha méltóztatik még keresni szex után is...


Mi lenne, ha inkább emberi értékek alapján döntenék el a férfiak, hogy szerintük ki milyen ember, nem egy olyan tevékenység után, amihez ketten kellenek és ők is ugyanúgy benne voltak? Vagy legalább nem azzal takaróznának, hogy a nő a hibás, hogy széttette a lábát...


Biztos vannak olyanok, akik nem ez alapján kategorizálnak, magam is ismerek ilyet, de sajnos inkább ezt látom a tendenciának.


2018. júl. 26. 18:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%

ugyanúgy általánosítasz, mint azok akik szerint a nők csak a pénzre mennek... (aka: van kocsija? és milyen?)


Ahogy a nők 99%-a sem ilyen, úgy a férfiaké sem

2018. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%

“Ha nem akarsz hamar belemenni, fap*n* vagy”.


Tulajdonképpen mennyire hamar? Mert én biztosan olcsó numerának érezném magam, ha az első pár randin esne szóba a szex. Nem változtat ezen semmi, irtó gáznak tartanám, ha erről akarna meggyőzni a férfi, hogy ez normális. Viszont a barátommal kb. az 5.-ik randin esett meg.(úgy hogy elözőleg ismertük egymást amúgy, csak úgy barátilag). Lehet, hogy viszonylag ez is korán van, de belefér.

Én sem vagyok az a prűd, aki egy évid váratná erre a pasiját, de senki se várja el, hogy az első randin ledobjam a bugyim.

Ez csak személyes vélemény, de végülis azt tartom a “legegészségesebbnek” egy kapcsolatban, ha olyasvalakivel vagyok, akivel kezdetben ismerkedtem. Nem jön be az a szitu, amikor idegenekkel randizok, akikkel hoppp, már az első randi után “elvileg együtt vagyunk”.

2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Ezt annyira rosszul gondolod kérdező. Nem attól függ, hogy mikor fekszel le valakivel.


Ha a pasi eleve csak arra hajt, hogy lefeküdt vele akkor teljesen mindegy mikor, úgy sem marad veled utánna.


Persze szerencse kérdés is. Ha azonban jól választól akkor veled fog maradni attól függetlenül is hogy mikor engeded az ágyadba.



29F

2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

"Nézd meg hányan vannak kapcsolatban! Sokaknál volt, hogy első randin szexeltek, vagy 3. randi után. Nem attól függ, hogy együtt maradnak e, hogy túl hamar vagy későn van e szex."


Nem azt mondtam, hogy ezen múlik. Csak talán jobb lenne, ha egyes férfiak legalább bevallanák, hogy igazából őket jobban izgatta a szex, mint maga a nő, nem arra fognák, hogy a nő mikor szexel meg mikor nem...

2018. júl. 26. 19:08
 15/41 anonim ***** válasza:
3%
Nekem aztán mindegy, te mit hiszel el. Az a helyzet, hogy a férfiak többsége már borzasztóan unja a mai nőket. Hatalmas arc, mögötte meg egy kiábrándítóan sekélyes és önző személyiség, ráadásnak jó adag öntudattal arról, hogy neki mi minden jár. Ez a valódi oka, ami miatt lekoptatnak 2 héten belül.
2018. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
27%

Ráfogni mindent mindenre lehet.


Ha a nő akivel együtt akarok lenni 5 perc múlva fekszik le velem, akkor is vele akarok maradni.


Ha a nő akivel csak szexelni akarok, várhatok rá hónapokat, akkor sem akarok többet.

2018. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem minden férfi szexmániás. Ismerkedésnél sose erőltettem a szexet.Egy normális nő se fog egyből az ágyba bújni egy vad idegenel.Aki igen,arról megvan a véleményem.
2018. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, a logikád alapján akkor most egy nőnek sem lenne párkapcsolata, ha a pasik szerint csak ri.bancok meg "fapi.nák" vannak, és egyik se jó nekik. Szóval fuss neki ennek még egyszer.


Másrészről meg, az a nő (akik úgyis olyan okosnak tartják magukat, főleg itt a GYK-n) nem szűri le pár randi alatt, hogy a pasi csak a szexre hajt, az ostoba!

2018. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező, a logikád alapján akkor most egy nőnek sem lenne párkapcsolata, ha a pasik szerint csak ri.bancok meg "fapi.nák" vannak, és egyik se jó nekik. Szóval fuss neki ennek még egyszer."


Messze nem ezt mondtam. De ha nem esett bele már előbb valamennyire a lányba, vagy nem korábbi az ismeretség, akkor ügyesen el kell találni, hogy mi az az "idősáv", amikor nem vagy könnyűvérű és nem is csak szórakozol vele.


A férfiak pedig nagyon tudják tenni a normálisat, ha csak szexet akarnak, ne legyenek ábrándjaid. Lehet, hogy ezen az oldalon úgy képzelik el a "szexre éhes alfát", hogy az első randin fogdossa a nő fenekét, meg utalgat az ágyra, de ennél sajnos jóval kiforrottabb a technikájuk. Vagy ha elsőre nem is szexet akarnak, de később rájönnek, hogy komolyabb dolgot nem szeretnének a nőtől, sokan csak azért is rápróbálnak még.

2018. júl. 26. 19:45
 20/41 A kérdező kommentje:

"Egy normális nő se fog egyből az ágyba bújni egy vad idegenel.Aki igen,arról megvan a véleményem."


Pont erről beszéltem. Ha egy nő csinálja ezt, akkor általában egy ordas nagy ....., a férfira meg irigykednek.

2018. júl. 26. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!