Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen legyek, h fetudjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek, h fetudjem kelteni a srácok érdelkődését?

Figyelt kérdés

Am milyen legyeket úgy értem, h min változtassak inkább. Mert nem akarok más lenni, mint önmagam. De plul észrevette, h néha zavaromba, vagy csak úgy szimplán tudok hülyeségeket mondani, vicceket mesélni. Nagyon sokat vagyok a közzéppontban, ha társaságban vagyunk. De a fiúk nem törödnek velem csak baráti szinten. Pedig sztem jófej vagyok, persze beszólogatós is egyben, de mindenkinek, és természetesen csak poénból. Volt egy fiú, akire megpróbáltam nyomulni(hosszú történet), de koppintott. Ez a srác elég bunkó típus, de nekem ő kell. És szeretneék mindenképp közelebbi kapcsolatba kerülni vele. Szval??

Jah, és légyszi írjátok le, mik azok a tulajdonságok, amik egy számotokra vonzó nőben megvannak.

Köszi:)

18/L


2010. jún. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtanulsz írni?
2010. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát legyél független nő.érezd jól magad a bőrödben és mosolyogj sokat.ne akarj megszállottan senkit,főleg egy bizonyos pasit ne.nagyon sok pasi van,nehogymár egyért otthagyd a többit.főleg ha az az egy bunkó és nem tisztel.keress olyat aki normális.a bunkók nem érik meg.
2010. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, h 3 szót elírtam(te biztos olyan tökéletes vagy, h nem szoktál)

*feltudjam

*szeretnék

*középpontban

2010. jún. 18. 12:18
 4/7 anonim válasza:
szállj fel a helyijáratra és szar a söfőr képébe... az egész város felfigyel rád:D
2010. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer koppintott,akkor sztem többet ne próbálkozz nála,biztos vannak még helyes pasik akik tetszenek.Legalábbis én hagynám,főleg ha bunkó.Amúgy meg előttem írták már h mien kéne legyél:mosolyogj sokat,ha vki különösebben érdekel,akkor foglalkozz vele többet,ezt csak észreveszi
2010. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye kövér vagy?
2010. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem

177cm magas vagyok és 57 kg. Sztem nem vagyok kövér

2010. jún. 18. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!