Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy nekem számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy nekem számít, hogy ki mennyit ad magára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, arról senki sem tehet, hogy milyennek született, és a többségnek nyilván nem áll módjában Armani cuccokat vásárolni, de szerintem az ápoltság elvárható. Miért baj ez, Miért sértődik meg mindenki, amikor erre felhívom a figyelmét? Ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 18. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ez esetben nem kötelező megindokolnod,miért nem.Egyszerűen közlöd Vele,hogy nem az eseted,és kész.
2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azokat, akik felteszik az ápoltságról szóló kérdéseket. Te most komolyan azt kérdezed, hogy igényességnek számít-e, azaz ha valaki ápolt, az ad magára? Szerintem nem így van. Az ápoltáság alap szintű dolog. Emberek vagyunk, kultúrált, szocializált világban. Ne nézzünk ki úgy, mint aki most jött ki a barlangból. Az hogy valaki ad magára szerintem, nincs az ápoltsággal 1 szinten. Az már az igényesebb, divatosabb öltözködés, ékszerezettség, parfümizáltság.

21/F

2010. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem űzök belőle sportot, ha erre gondoltál, csak azoknak szólok miatta, akik szélsőségesek.


Ezek szerint nem sikerült egyértelműen megfogalmaznom a kérdést. Miért baj az, hogy szólok, ha valaki nem üti meg alapvető ápoltsági szintet?

2010. jún. 18. 13:04
 14/15 A kérdező kommentje:
Alapvető ápoltsági szinten értem: tiszta ruházat, haj, körmök, test (nem bűzlik az illető), rendszeres fogmosás és fültisztítás.
2010. jún. 18. 13:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez így van az ápoltság előszőr is az alaponál kezdődik nem a divatos ruháknál.Én amit elöszőr megnézek a másikon azonkívűl hogy helyes,a fogazatát ugyanis a mosoly elsődleges dolog,és ha nincs rendben a fogazata(láthatóan hiányos,szürkés stb)ott elvágta magát.A másik a haj a körmök,finom illat,utána jöhet a többi hogy divatos izléses ruha de az már nem ápoltság kérdés hanem igényesség.Lehet akármilyen divatos cucc valakin ha nincsenek rendben rajta az alapvető dolgok(fog,köröm stb)
2010. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!