Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy nekem számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy nekem számít, hogy ki mennyit ad magára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, arról senki sem tehet, hogy milyennek született, és a többségnek nyilván nem áll módjában Armani cuccokat vásárolni, de szerintem az ápoltság elvárható. Miért baj ez, Miért sértődik meg mindenki, amikor erre felhívom a figyelmét? Ti mit gondoltok erről?
2010. jún. 18. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom - neveltetés kérdése - nekem nagyon alap dolog..

22F

2010. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy armani, meg D&G meg stb cuccokba jár, meg hogy vasalja a haját, nem tartozik az alap ápoltságba.
2010. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is erre gondoltam - Tiszta ruha - ápolt arc és haj

A többi részlet

2010. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2. nál a pont. Lásd a cigányokat: adidas cuccokba járkálnak ideoda, pedig büdösek mint a disznó. Erről ennyit.
2010. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlhat azon, hogy

1. mi számít nálad "ápoltság"-nak. Elképzelhető, hogy túl magas színvonalat vársz el ebben a kérdésben. Szerinted pl. az emberek többsége megfelelően ápolt, vagy inkább az ápolatlanokból van több?

2. milyen módon hívod fel erre a másik ember figyelmét. Még a tapintatos közlés is kiválthat sértődött reakciót másokból. Ha valaki úgy érzi, a mindennapokban elvárható módon foglalkozik magával, de tőled mást hall, hamar hiheti, hogy igénytelennek találod.


Magával az elvárással természetesen semmi baj nincs.

2010. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

11:22

/2

Biztos úgy hogy : Ameddig ilyen büdös vagy te disznó addig nem fexek le veled :P


Erre finoman nem lehet utalni - mert ha valaki ezt megjegyzi a másik félnek azért az elég ciki - és ilyenkor hibáztatom a szülőket.

22F

2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Armanit már csak a cigányok hordanak, ergo elég bajos ezt az igényességgel párosítani... Másrészt viszont, valószínű, hogy azon akadnak ki, ahogyan mondod. (meg gondolj bele, lényegében közlöd velük, hogy igénytelenek. Te örülnél? Hogy: "Fú de jó, hogy mondod...") Célravezetőbb lenne, ha mondjuk úgy mondanád, hogy "Figyi ez meg az jobban állna neked stb. stb." akkor talán még megis fontolnák a tanácsod. Az ápoltság más tészta, az valóban elvárható, de az meg még kényesebb. Én a helyedben egyszerűen nem foglalkoznék vele. Ő dolguk. Ha nem vmi nagyon jó cimbid vagy barát/barátnő akko mind1.
2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápoltság kell...de attól, hogy valaki nem követ minden trendet, pl nem hord converses homár tasit meg ilyenek attól még nem paraszt XD
2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem tartozik bele, azért is írtam, hogy azt nem engedheti meg magának mindenki, tehát nyilván nem erre gondolok,hanem például rendszeres hajmosásra.


Nem osztom a véleményed, miszerint csak és kizárólag romák hordanak Armanit, annyira nem vagyok otthon a drága férfiruhák között, hasraütésszerűen mondtam valamit.


Én a körülményekhez képest mindig igyekszem udvarias lenni, de amikor valaki habzó szájjal követeli, hogy mondjam meg, hogy miért nem akarok "találkozni" vele, nehéz a szalonképesen felül még tapintatosnak is lenni. Másrészt, mondjuk, maradjunk a hajas példánál, szerintem anélkül, hogy bántó legyen, nem igazán lehet megfogalmazni.

2010. jún. 18. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Az elvárással nem lenne gond,szerintem itt inkább az a gond,ahogy mondod,és nem az,amit mondasz!Lehet,hogy nem vagy elég finom és tapintatos,és ezért kotnyelesnek,bunkónak tartanak!Hidd el,más tálalással rögtön más értelmet nyer ugyanaz a mondat.

Egyébként azt nem tudom,mindig mindenki figyelmét felhívod-e arra,ami szerinted zavaró,vagy tényleg csak azokét,akik már a nagyon ápolatlan kategória,nem mindegy,érted.Egy átlagos ,illatos,tiszta lány például joggal sértődik meg,ha folyton azt dörgölöd az orra alá,hogy na vajon miért is nem borotválja magát odalenn,miközben neki ez nem szokása.Ami neked elvárás,az másnak már nem biztos.Szóval csak van Benned is némi hiba,lehet,hogy annak is beszólsz,aki nem érdemelné meg,vagy olyan stílusban figyelmezteted,amilyenben nem kéne.Tudod,a segítő szándék,és a kioktatás nem ugyanaz.

2010. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!