Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg örülnöm kéne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg örülnöm kéne, hogy nagyon szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Félek,hogy fájni fog majd az első,de sokan azt mondták,hogy milyen jó nekem...
2010. jún. 17. 21:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 17. 21:39
 12/20 anonim ***** válasza:
Te saját megad nem tudod annyira felizgatni, mint majd a barátod a nyelvével, és egyéb dolgokkal... előtte pettingeljetek, tágítsatok... ha már 3 ujj belefér, az már teljesen jó.
2010. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
nekem is 2 ujjam is fájt, elsőre a szex is fájt kissé, de elegendő nedvvel (ezt már ti oldjátok meg) elmúlik a fájdalom. szép lassan meg "méretre állsz" :D
2010. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na kérem ne példálozzunk egy babával azért olyankor már repednek a dolgok és borzasztóan fáj. Egy pénisz jóval kisseb és élvezeteked tud okozni.
2010. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha keresel barátok és szép lány vagy dobj privibe egy msn címet:)
2010. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

hát én tudnék neki örülni :D

18/f

2010. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jaj, ne viccelj, persze, hogy kitágulsz. Felizgat a barátod, és szép lassan be fog férni a pénisze is.

Lehet, hogy fájni fog, de ne aggódj, mert nem nagy fájdalom, egy kis feszítés aztán ennyi:Ö

2010. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 17. 22:00
 19/20 Morcika83 ***** válasza:

Ha még sosem voltál senkivel(ebből adodóan nem tágultál még) miből vontad le azt hogy szűk vagy?


nem értem :S

2010. jún. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy hasonlítana a baba születése a pénisz méreteihez, csak kérdezte a kishölgy, hogy sokat tud-e tágulni... és az sem igaz, hogy ott már szakad minden - persze van, aki reped, jobb esetben gátmetszést végeznek, de azért rengeteget tágul a hüvely!
2010. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!