Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes levelezésből hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes levelezésből hogyan lépjünk tovább?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel MyVip-en levelezünk már egy hete kb... Nagyon kedves és szimpi, bejön nekem, ő is sokat ír nekem és úgy érzem, érdeklem. Hogyan lépjünk ennél tovább? Én szeretném ha valami alakulna köztünk, találkoznánk majd esetleg, de hogyan adjam a tudtára? Lépjek, ne lépjek? Elég félénk vagyok, nem szoktam kezdeményezni, maximum finom célzások! Vagy ez majd alakul magától?


Légyszi komoly válaszokat adjatok!


19/l


2010. jún. 16. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg találkozzatok.
2010. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
arany szívem, ha szimpatikus, akkor találkozz vele. Írj neki, hogy na már cica, találkozzunk már vmikor. amúgy is épp megy egy üstökös felettünk, feküdjetek ki este, aztán nézegessétek (hajnalban látszik, keress rá index hírek között). Lehet h. ő mégfélénkebb, és azért nem írja, h. talizzatok.
2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De így mondjam meg neki? Mondom hogy elég félénk vagyok, nem merném. Abból indulok ki hogy ha írt nekem akkor nyilván szimpinek talál és majd ő felhozza. Célzások esetleg?
2010. jún. 16. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is lány vagyok és félénk. Ismerkedtem már neten, két hónap után hozta fel a fiú, hogy találkozni szeretne velem:)


Esetedben csak azt tudom javasolni, hogy ne célozgass hanem mondd ki, hogy találkozni szeretnél vele. Egy mozit, hülye aki félre ért. Vagy kérd el a telfonszámát:P


L/18

2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet annyi különbséggel, hogy én egy pasival így 1,5 évig leveleztem, msn-eztem és sms-eseztem. Eleinte találkozni akart, de mindig úgy jött ki a lépés hogy el kellett halasztanunk, pedig nagyon szerettünk volna már személyesen is beszélgetni. Aztán egy idő után én kérdeztem rá, hogy találkozunk e és mai napig sincs semmi. Néha ír ha kedve tartja, tehát már nem foglalkozok vele. De a helyedben én finomán rákérdeznék lenne e kedve találkozni valamikor és beszélgetni személyesen is. Úgyis akkor derül ki igazán, hogy hogyan is alakul tovább a dolog. Úgyhogy bátorság és írj neki:) Majd írd meg mi újság... Drukkolok!
2010. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!