Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjünk előrébb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjünk előrébb?

Figyelt kérdés

1 hónapja felvett egy srác msn-re, akit látásból ismerek, de személyesen még sosem beszéltünk. Minden nap beszélünk msnen. Nagyon bejön, és elvileg én is neki. Ez mind rendben van, de már hetek ez van, és még nem is taliztunk. Nem akarom, hogy csak msnen keresztüli kapcsolat legyen. Utalgatott rá, hogy talizhatnánk, de nem lépett ezügyben. Hogy hivassam meg magam "randi"ra? Vagy bármi... csak haladjunk, mert ez így nagyon unalmas, hogy heteken át csak msnen keresztül dumálunk, és nincs semmi.:(

16/L


2009. júl. 12. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszeruen kerdezd meg tole h nincse kedve fagyizni vagy uditozni vagy valami :) Az is lehet h kisse szorongasos a tag es varja h te lepjel. Te meg varod h o :)
2009. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szorongásos, ezt elhiheted nekem.;):D

Én viszont lehethogy régimódi vagyok, de úgy vagyok vele, hogy legalább annyit "küzdjön" értem a srác, hogy elhív valahova... nehogy már a csajnak kelljen randira hívnia.:S

2009. júl. 13. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
igazad van, én is így vagyok vele..nehogy már egy lány hívja el :) ha annyira bejönnél neki már elhívott volna.. ilyenkor annyira nem foglalkoznak azzal hogy rámenős vagy nem... kicsit ilyenkor nem gondolkoznak :D csak utólag..és olyan aranyosak :)
2009. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy "jajj úgy unatkozom mostanság, úgy kimozdulnék de nincs kivel..." ha ezek után nem esik le neki akkor hülye-.-
2009. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!