Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga lenne tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ideje ismertem egy YouTube blogger srácot akivel lefeküdtem. Nem tényleg nem kamu.... de csak ennyi volt a dolog mind a kettőnk részéről, nem lett belőle szerelem. Utána még párszor beszéltünk de megszűnt a kapcsolat. Én úgy tudtam, hogy nem lehet gyerekem ezért nem is védekeztünk. Persze hogy terhes lettem.... és igen tuti, hogy tőle mivel mással nem voltam előte fél éve senkivel és utána is ugyan úgy folytattam a cölibátusom, mondván, hogy nem csinálok még egyszer hülyét magamnól. De mivel mindig nagyon szerettem volna gyereket úgy határoztam, hogy megtartom. Miért is me tartanám? Okkal akart lenni úgy hogy legyen. De viszont nem akarom elmondani a hivatalos "apának" és nem akarom, hogy nevelje vagy anyagailag támogasson. Tehát semmi felelősége nincs a babával kapcsolatban, mindent magamra vállaltam. Néha még is el kap a gondolat, hogy lehet, hogy joga lenne tudni róla.... szerintetek?

És még észre mondanám. Hogy nem kamu. Ha valaki kételkedik lépjen tovább.


2018. máj. 16. 19:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#20 orvosi papírom van róla

És már szerintem említettem, hogy rég ismerem...

2018. máj. 16. 20:28
 22/29 anonim ***** válasza:
88%

"Tényleg annyira felelőtlen vagy, hogy nem érted azt se, hogy idegennel azért nem dugunk védekezés nélkül, mert betegek sem akarunk lenni?"


De persze ő hivatott eldönteni, ki alkalmas jó szülőnek és ki nem :D :D :D

2018. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Minek írtad ki ezt a kérdést ha te már mindent eldöntöttél? Akárki akármit ír az neked ellenség mert nem ért veled egyet. Csinálj amit akarsz. A válaszokat megkaptad joga van tudni a gyerekről. Ezen túl azon aggódsz hogy nem akarod az ő mintáját mint apa de tudod egyes dolgok öröklődnek. Lehet hogy tök ugyan olyan hülye lesz mint az apja.
2018. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
6%

130al száguldozzon :D

Kicsi ribikém, 130 az semmi. Mellettem a versenypályán meghalnál.

2018. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Joga van hogy tudjon rola, joga van az eleteben reszt venni ha akar. Forditott esetben (oke, azt most hagyjuk hogy biologiailag ez lehetetlen) de neked hogy esne hogy titkoljak eloled hogy gyermeked lesz/van?
2018. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
#25 te teljesen h*lye vagy?? Miért lenne baj egy baba ha amúgy is akartam volna csak illúzióban éltem??? Miért vegyem el az életét azért mert az ilyen f***ok mint te azt hiszik, hogy mindent jobban tudnak. Hát csak tudd, hogy nem tudsz te semmit!!!!! Nem minősítést kértem hanem véleményt, hogy elmondjam-e. Ha valami nem tetszik mehetsz továb!!! Fogalmad sincs róla, milyen érzés 17 évesen megtudni, hogy soha nem lehet gyereked!!!! Fogalmad sincs róla, hogy mekkora örömöt tud okozni ez a baba hiába volt véletlen!!! És az életemet merném rá tenni, hogy sokkal jobb élete lesz mint ami neked vagy a gyerekeidnek megadatott! Bár azt is kétlem, hogy van gyereked! Fogalmad sincs róla milyen ismertek lenni aki azzal keresi a pénzt, hogy szerepel... szerinted minek kellene neki egy gyerek? Mikor amúgy mondta, hogy nem akar. Szerinted majd kockára teszi a kartierjét? Hát k****ra nem.... legalább nemet írhattál volna ha már ilyen okos vagy és mindent tudó! De el tudom képzelni, hogy te is egy "én mindent tudok" hapsi vagy.
2018. máj. 17. 00:04
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis biztos vagy benne, hogy nem akarná a szereplést lecserélni a pelenkákra, akkor miért félsz elmondani neki, hogy lesz egy gyereke? A leírtak alapján nem változtatna semmin, de legalább tudna a gyerek létezéséről, így neked ezzel kapcsolatban már nem lenne felelősséged. Így viszont ez nagyon visszájára fordulhat később, ha a gyerek nagyobb lesz, és ki akarja deríteni ki az apja, (és sikerül is neki), akkor nagyon megharagudhatnak rád mindketten, amiért titkolóztál. Szerintem ez egy (egyelőre) megspórolható dráma mindegyikőtök életében.
2018. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt írtam én is és lepontoztak... ha úgy sem akarja a gyereket, akkor miért ne tudhatna róla? Mindenkinek könnyebb a lelkiismerete, hogyha tudni fogja mert nincsen egy súlyos titok, ami a gyerek életére nehezedik.
2018. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 iamaveryniceguy ***** válasza:
54%

Jelenleg nagyon bután viselkedsz, remélem csak a hormonok teszik.

Mivel tényeket és érveket nem tudsz felvonultatni, elkezdesz személyeskedni.

Ez a legfőbb jellemzője a buta embereknek, sebaj.


Véleményt kértél és el is mondtam a véleményem. Ahogy már írtam, joga van tudni a csávónak. Utána pedig eldönti, hogy részt akar-e venni benne vagy sem.


Persze te továbbra is egy csökönyös b*rom maradsz és azt hiszed neked van igazad, ezért innentől nem pazarolok rád több időt. Szegény majdani gyerekedet sajnálom csak, hogy ennyire ostoba anyja lesz.

2018. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!