Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga lenne tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ideje ismertem egy YouTube blogger srácot akivel lefeküdtem. Nem tényleg nem kamu.... de csak ennyi volt a dolog mind a kettőnk részéről, nem lett belőle szerelem. Utána még párszor beszéltünk de megszűnt a kapcsolat. Én úgy tudtam, hogy nem lehet gyerekem ezért nem is védekeztünk. Persze hogy terhes lettem.... és igen tuti, hogy tőle mivel mással nem voltam előte fél éve senkivel és utána is ugyan úgy folytattam a cölibátusom, mondván, hogy nem csinálok még egyszer hülyét magamnól. De mivel mindig nagyon szerettem volna gyereket úgy határoztam, hogy megtartom. Miért is me tartanám? Okkal akart lenni úgy hogy legyen. De viszont nem akarom elmondani a hivatalos "apának" és nem akarom, hogy nevelje vagy anyagailag támogasson. Tehát semmi felelősége nincs a babával kapcsolatban, mindent magamra vállaltam. Néha még is el kap a gondolat, hogy lehet, hogy joga lenne tudni róla.... szerintetek?

És még észre mondanám. Hogy nem kamu. Ha valaki kételkedik lépjen tovább.


2018. máj. 16. 19:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked lenne egy gyereked, akkor nem gondolnád, hogy jogod van tudni róla?

Tkp. a döntésben is joga lenne részt venni...

2018. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
5%
Ez a te döntésed. Gondolj bele: pénzügyi nehézségeid lesznek egyszer és azt gondolod, hogy igazán segíthetne neked és elmondod neki, akkor szerinted mi fog történni?
2018. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem joga "lenne", hanem joga van, ahogy a gyermeknek is felnővén, hogy ki az apja.Ezzel így, ebben a formában negatív okozatokra számíthatsz.
2018. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Miért lennének pénzügyi nehézségeim? Attól, hogy Magyarországon vagyunk nem mindenki küzd napról napra...
2018. máj. 16. 19:39
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
A helyedben elmondanám. Ki tudja? Lehet hogy még örülni is fog, hogy van egy gyerkőce. :)
2018. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném ha részt akarna venni benne.
2018. máj. 16. 19:44
 7/29 anonim ***** válasza:
49%

Szegény pasi...

(Neha azért megértem a ferfiakat,hogy miért is gondolnak rosszat bizonyos nőkről)

2018. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Henry volt ugye?
2018. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a Henry
2018. máj. 16. 19:51
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

"De én nem szeretném ha részt akarna venni benne."


Ehhez neked nincs jogod.Egy gyerek nem magántulajdon, hanem érző lény akinek szüksége van mindkét szülő szeretetére és támogatására.


Ennek tudatában döntened kell róla, hogy szereted-e a születendő gyermekedet vagy csak magadat szereted és birtokolni akarod.

2018. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!