Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga lenne tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ideje ismertem egy YouTube blogger srácot akivel lefeküdtem. Nem tényleg nem kamu.... de csak ennyi volt a dolog mind a kettőnk részéről, nem lett belőle szerelem. Utána még párszor beszéltünk de megszűnt a kapcsolat. Én úgy tudtam, hogy nem lehet gyerekem ezért nem is védekeztünk. Persze hogy terhes lettem.... és igen tuti, hogy tőle mivel mással nem voltam előte fél éve senkivel és utána is ugyan úgy folytattam a cölibátusom, mondván, hogy nem csinálok még egyszer hülyét magamnól. De mivel mindig nagyon szerettem volna gyereket úgy határoztam, hogy megtartom. Miért is me tartanám? Okkal akart lenni úgy hogy legyen. De viszont nem akarom elmondani a hivatalos "apának" és nem akarom, hogy nevelje vagy anyagailag támogasson. Tehát semmi felelősége nincs a babával kapcsolatban, mindent magamra vállaltam. Néha még is el kap a gondolat, hogy lehet, hogy joga lenne tudni róla.... szerintetek?

És még észre mondanám. Hogy nem kamu. Ha valaki kételkedik lépjen tovább.


2018. máj. 16. 19:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Dazis?
2018. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#10 szerintem elég sok kisgyerek nőtt már fel tökéletesen olyan ember mellett aki nem az apja csak nevelő apa. Nem azt akarom hogy úgy éljen, hogy nincs meg az apa kép. Én azt akarom, hogy ne Ő legyen az apa.
2018. máj. 16. 19:57
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem akarod hogy tudjon róla és hogy esetleg részt akarjon venni benne? Lehet hogy egy komoly kapcsolat alakulna ki belőle. De egyébként ha elmondod neki és azt a szándékodat is hogy teljesen egyedül akarod nevelni, segítség nélkül, szerintem belemenne és legalább tudna is róla. Csak nem ertem miért feküdtel le vele ha ennyire elutasitod a gondolatát is.
2018. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
De ő az apa, és egy ilyen gyerek felnővén általában elkezdi keresni az igazi apját.
2018. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
Egy normális országban ezért elvennék a kérdezőtől a gyereket.
2018. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces és kedves. De viszont alig van ideje és sokszor felelőtlen, amit a videókban is látnak az emberek. Nem akarom, hogy 130-al száguldozzon így hogy ott van a gyerek. Nem akarom, hogy ilyen apa képet lásson maga előtt, hogy ez hű de jó amit ő csinál. Embernek jó de nem apának. És köszönöm hogy a kérdésemre is válaszoltál :D
2018. máj. 16. 20:04
 17/29 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%
ha nem akartad, hogy ő legyen az apa, akkor nem kellett volna engedni, hogy telelőjjön
2018. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

"De én nem szeretném ha részt akarna venni benne."


Pedig ugyanannyi joga van hozzá, mint neked. Azt pedig nem te vagy hivatott eldönteni, ki mire alkalmas. Pláne, ha neked jó volt...

2018. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17 el kellene olvasni az egészet...

#18 mielőtt megtörtént már ismertük egymást, szóval tudom, hogy úgy sem akarná.

2018. máj. 16. 20:18
 20/29 iamaveryniceguy ***** válasza:
84%

Mit kellene elolvasni? Hogy elvileg nem lehettél terhes?


Tényleg annyira elhitted ezt a dolgot, hogy full random emberrel is megengedted védekezés nélkül? Van-e eszed neked?


Tényleg annyira felelőtlen vagy, hogy nem érted azt se, hogy idegennel azért nem dugunk védekezés nélkül, mert betegek sem akarunk lenni?


Ez mind a te felelőtlenséged és mivel megtörtént a dolog, a csókának joga van tudnia, hogy gyermeke lesz.

2018. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!