Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szűz csaj miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz csaj miért ennyire "szexmániás"?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, nem szeretkeztem még (nincs semmi bajom, szimplán csak így alakult eddig), és valahogy kezdem megérezni a nyarat, a sok-sok bulit (remélem megyek is, nem csak álmodozom róla), a nyaralást, a parton való napozást, szórakozást, a pasizást... Teljesen be vagyok zsongva. :D Ezt várom már mióta!

Szerintetek nincs baj velem? :D Állandóan a szex-en jár az eszem, pedig nem is tudom milyen (masztizni szoktam, de az gondolom nem ilyen :D), alig várom, hogy flörtölgessek (nincs barátom, tehát lehet).


2010. jún. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
pótmeccs egy teljesen másik suliba van amit köpontilag neveznek ki tehát snkit sem ismersz xDDDDDD amugy szerelmes vagyok beléd :DDD fránya távolság :DDDD
2010. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Fszom se megy pótderbyre, hogyha megbukok...:D
2010. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

:OOOOOOOOO ne ba-ssz ki velem :O :DDDDD Tényleg??? :D Úúúúú az szívás, nem gyengén :D Kár volt rákérdeznem XD

Mostmár mindegy, majd lesz valami :D


A szerelmes dolgot megértem... :$ :DDDDDD A rendes pasik mindig messze vannak, ez van. Legalább örök szerelmed lehetek :DDD

2010. jún. 14. 19:07
 34/43 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam (jón gondolkozom..:D), hogyha megbuknék, lehet be sem mennék pótra... :D Csak aztán az is gáz, hogy ennyit szenvedtem a padban, és nincs éretségim... :D
2010. jún. 14. 19:09
 35/43 A kérdező kommentje:

érettségi*


:D

2010. jún. 14. 19:09
 36/43 anonim válasza:
nem nyílván ezt a szerelmes dolgot nem ugy értettem mint ahogy azt te hiszed nálam sokkalta többet kell megtudni az illetőről, hogy kijelentsem :D ezzel nem megsérteni akarlak de gondolom ez érthető :D
2010. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

19:09

Lexarnám, mivel úgyse érnék vele semmit... max tovább tudnék vele tanulni oszt' jóvan'...:D

2010. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Most elmegyek, ha akartok valamit, írjatok nyugodtan, itt leszek majd.. :DDD
2010. jún. 14. 19:15
 39/43 A kérdező kommentje:

Én sem komolyan értettem ezt a szerelmes dolgot :DDD Teeeee :DDD Persze, minden embernek több kell, max. a kis tinicsajoknak nem, azok egy perc alatt beleszeretnek ESPÉ-be :D


Na, majd jövök, ha kellek, itt leszek. :D

Pusz :*

2010. jún. 14. 19:16
 40/43 anonim ***** válasza:

19:16

SP homár... XD

2010. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!