Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy srác vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy srác vagyok és még szűz vagyok! Mondta az egyik csaj hogy osztálykiránduláson leakar velem feküdni! Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé tartok tőlle!Úgy tudja h már nem vagyok szűz!Segítsetek lécci!Előre is köszi
2009. jún. 3. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Alázd meg :D
2009. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Tunkold meg. Ha meg csúnya, akkor foss a köldökébe.
2009. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ez nem az igazi ha megbeszéli veled (ráadásul a csaj) h majd le akar veled feküdni. és am.sem szerintem nem vmi jó úgy az első alkalom olyannal akibe nem vagy szerelmes vagyis ha te szerelmes vagy a csajba akkor ő beléd nem nagyon mert így megbeszélni. az a leggyönyörűbb ha egyszer csak ártok jön és mindketten őszintén szeretitek egymást:)
2009. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát, hány évesek vagytok? Ő már nem szűz ugye?

Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet az osztálykiránduláson szexelni, annyi ember van ott... Amúgy izgalmasnak izgalmas..:D

Ha nem szeretnél lefeküdni vele, akkor mondd meg neki, hogy ez nem jó ötlet... és hogy keressetek más időpontot.

Ha meg szeretnéd, akkor hajrá!

2009. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne vedd komolyan amit mondott :) Valószínűleg csak be akar égetni téged. Ha mégis komolyan mondta, akkor alaposan gondold végig, hogy biztos akarod hogy az egész osztály rajtad csámcsogjon? mert nem hiszem hogy magában tartaná a dolgot. Az a nő aki ezzel a szöveggel jön elő egy pasinak, nem a legmegbízhatóbb, ez tuti (nem fogja tartani a száját, és nem tudni mit talál ki)

De ha már túl akarsz lenni az elsőn, akkor nyugodtan. De gumit vigyél!

30/N

2009. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Most őszintén te ezt a csajt, ilyen viselkedéssel vonzónak találod? Inkább egy hülye ribi, aki szívesen széttenné a lábát, mert nem bír ki pár napot szex nélkül. Nem lenne jobb, ha olyannal lennél először, aki nem csak egy futó kaland? Akinek nem szólna semmi rosszat vagy biztatna, hogyha nem úgy sül el a dolog ahogy kellene, mert szeret téged és megbízik benned?


Nem legyél megszeppenve, lehet ez is a csaj célja és csak nagy a szája. Meg aztán az osztálykiránduláson... Senki nem ér meg annyit, hogy elvidd helyette a balhét, ha a tanárok rátok találnak. Aztán magyarázkodhatsz, hogy ki volt a kezdeményező.


De ahogy gondolod, ha neked ez így megéri, akkor az a te döntésed. Jó tudom nektek fiúknak nem akkora ügy ez a szüzesség, mint nekünk lányoknak. De most milyen dolog az, hogy csak úgy valaki eldönti na akkor most aztán szex lesz és kész...

2009. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Manócska'90 ***** válasza:
88%

Szia! Nem tudom mennyi idős vagy, de az ebből a szempontból teljesen mindegy is! A lényeg: NEHOGY MEGTEDD! Az első alkalom nem egy olyan dolog, amit csak úgy el lehet intézni egy osztálykiránduláson. Ha kételyeid vannak, hogy akarod-e vagy sem, akkor semmiképpen sem ajánlom. Én pl úgy vagyok vele, hogy, ami felől egy csöppnyi kétségem is támad, hogy esetleg később megbánnám, azt egészen egyszerűen nem teszem meg.

Bár ez nem biztos, hogy szorosan ide tartozik, de azért elmondom Neked. Én 18 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem (tehát nemrég), és egy olyan sráccal feküdtem le, akivel nem jártam és nem is voltam szerelmes belé meg semmi hasonló, viszont tökéletes volt a hely és az idő és BIZTOS VOLTAM ABBAN, HOGY MIT AKAROK, éa tökéletes volt minden. (Előtte nemsokkal 1,5 éveig jártam egy sráccal, de vele nem éreztem úgy, hogy akarom, pedig akkor is voltam már 18 - megérte várni.) Szóval igazából arra akarok kilyukadni, hogy nem biztos, hogy meg kell várni a Nagy Ő-t, de egy osztálykiránduláson, egy osztálytárssal (nekem volt egyéjszakásom egy osztálytársammal, és engem nem érdekel, hogy ki tudja meg ki nem, meg ki mit gondol, de ha nem vagy ilyen, akkor NE CSINÁLD)...pff, sztem tartogasd még a szüzességed, hidd el, megéri.

Remélem nem kanyarodtam el nagyon és azért ért vmit amit mondtam. Üdv

2009. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Don't shoot at a house-bunny!
2009. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez kamu.:) Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor miért is tennéd? Ha le akarsz vele feküdni, akkor meg mondd el neki, hogy szűz vagy még. Ennyi.
2009. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.

(Bár én megraknám.)

2009. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!