Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szűz csaj miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz csaj miért ennyire "szexmániás"?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, nem szeretkeztem még (nincs semmi bajom, szimplán csak így alakult eddig), és valahogy kezdem megérezni a nyarat, a sok-sok bulit (remélem megyek is, nem csak álmodozom róla), a nyaralást, a parton való napozást, szórakozást, a pasizást... Teljesen be vagyok zsongva. :D Ezt várom már mióta!

Szerintetek nincs baj velem? :D Állandóan a szex-en jár az eszem, pedig nem is tudom milyen (masztizni szoktam, de az gondolom nem ilyen :D), alig várom, hogy flörtölgessek (nincs barátom, tehát lehet).


2010. jún. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és majd felrobbanok úgy várom a nyári partikat. Tudom h érzelileg nem túl gazdag lányokkal hoz ott össze a sors de legalább a vágyaimnak tudok engedni.
2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
a szexuális vágyadon enyhíthetek:P
2010. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
10%

T.E. Te vagy az?:P

Ha Babi néni nincs is itt, de én itt vagyok.

Üdv.: Szőrmóksegg.

2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, de ha egyszer találkozunk, én baromira szétduglak.


20F

2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
nem nincs veled semmi baj :) érzed a szabadságot és a függetlenség gyöngyörű ízét :) én azt mondom persze ha nem vagy túl fiatal bulizz szórakozz persze határokat ne rugd fel és mindig az a fontos, hogy te jól érezd megad!!! ezt ne felejtsd el!!
2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy???

Mert széttöcskölném a nunusodat!:$:P


F/18

2010. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

nyugi ez normális:D

a hormonok

én is így vagyok:)

21/L

2010. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

:DDD Úristen, ti betegek vagytok! :DDD


Én 19 éves vagyok már... :D Szóval szabad vagyok, "bármit" csinálhatok, de csak ésszel. :) Idegenekkel nem fekszem össsze, maximum flört+csók, nekem a szex-hez érzelem kell, főleg az elsőnél. :D

Nagyon várom már a Balcsit is, olyan osztállyal megyek, ahol rengeteg jó pasi van (mondjuk felének van csaja), de ott tuti ismizem majd. :D Itthon nem nagyon tudok, mert kis városban lakom + a pasik is nyomik. :( :D

2010. jún. 14. 18:42
 9/43 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam, tök jó kedvem van, pedig még az érettségin sem vagyok túl. :DDD Idegeskednem kéne, de most valahogy minden mindegy. :D


Ti mentek nyáron valamerre? :D

Fogtok/tervezitek a csajozást/pasizást? :D

2010. jún. 14. 18:44
 10/43 anonim ***** válasza:

18:42

Nyugi én se gondoltam komolyan, csak hülyültem... különben még én is szűz vagyok...:D:P


F/18

2010. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!