Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szűz csaj miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz csaj miért ennyire "szexmániás"?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, nem szeretkeztem még (nincs semmi bajom, szimplán csak így alakult eddig), és valahogy kezdem megérezni a nyarat, a sok-sok bulit (remélem megyek is, nem csak álmodozom róla), a nyaralást, a parton való napozást, szórakozást, a pasizást... Teljesen be vagyok zsongva. :D Ezt várom már mióta!

Szerintetek nincs baj velem? :D Állandóan a szex-en jár az eszem, pedig nem is tudom milyen (masztizni szoktam, de az gondolom nem ilyen :D), alig várom, hogy flörtölgessek (nincs barátom, tehát lehet).


2010. jún. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
mindegyik 2-s xDDDDD kivéve szakma me az 3 te amugy miskolci vagy???
2010. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb...-.-'


Matek 25p

Magyar 43p

Angol 44p

Töri 48p

Föci 47p


Neked?:D

2010. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Szolnoki vagyok. :D Nagyon messze tőled, francba... pedig tök jófejnek tűnsz. :D


Nekem 3-as lett mind, kivéve matek (épp 2-es:DDD), meg a német(4-es:D)

2010. jún. 14. 18:56
 24/43 A kérdező kommentje:

Mondjuk hiába mind, ha nem tudok pl. megszólalni németen... akkor b@szhatom a 4-est :DDD

Majd lesz valami, nem akarok fősuliba menni (beadtam a jelentkezésem, de sztem esélytelen, h felvegyenek, meg azóta más terveim vannak), szal azért sem hajtom magam halálra... a lényeg, hogy meglegyen, és kész. :D

2010. jún. 14. 18:58
 25/43 anonim válasza:
ja jó fej vagyoK :DDD és persze szerény is xD kezd off lenni :DDDD egyébként te "jó fejnek" tünsz remélem megtalálod azt amit keresel és jol fognak veled bánni bennem nem csalódnál :D
2010. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok én is... bár én sehova nem jelentkeztem, mert esélytelen..:D


Majdcsak meglesz... ha meg nem, tuti lezúzom az illetőt:D:P

2010. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

:DDD Köszi! xD Remélem én is, hogy megtalálom, mert nem vagyok olyan rossz csaj (most nem beképzeltségből írom), azért külsőre lenne egy kis munka xD, de nem vészes :DDD, belsőleg viszont úgy érzem, hogy nincs gond velem. :D Persze nincs olyan nő/férfi, aki 100%-ig elégedett lenne magával, meg az nem is jó sztem, mert akkor tuti hótra beképzelt :D

Benned nem csalódnék xD lehetséges.. ha közelben laknál, még taliznék is veled lehet :D

Nyaralás lesz?:D

2010. jún. 14. 19:01
 28/43 anonim ***** válasza:

Kérdező: " én már nem vagyok "

"Egy szűz csaj miért ennyire "szexmániás"?" Ez nem paradoxon? :D

2010. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
:DDD Lezúzom én is... most melyik az a b@romarc tanár, meg elnök, aki megbuktat, és jöhet majd a pótvizsgára újra. :D Vagy ez hogyan működik? :D Ki akarmagának plusz munkát? :D
2010. jún. 14. 19:02
 30/43 A kérdező kommentje:
19.02, bocsi, de nem értem. xD Mire írtam, hogy már nem? :D
2010. jún. 14. 19:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!