Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy pasi nekiáll szidni a vőlegényem? Miért csinálják ezt egyesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A páromnak volt egy balesete még sok éve, azóta nos vannak problémái, biceg, és látszik a lábain, hogy nincsenek teljesen rendben, a kezeivel is vannak apróbb gondok.

Minket ez abszolút nem zavar, én odáig vagyok érte ezekkel a dolgokkal együtt, és aktív életet élünk (szabadidő terén is - rengeteget kirándulunk, járunk biciklitúrákra, minden szép időjárású hétvégére szervezünk valami kimozdulós programot - és az ágyban is), szóval semmi befolyással nincs az életünkre azon kívül, hogy rendszeresen kell időt szakítania gyógytornára, meg évente egyszer elmegy kontrollra.


Valamiért viszont időről időre felbukkan valami pasi, aki beleköt. Vagy a kinézetébe, hogy vannak látható nyomai a balesetnek, vagy kitalálja, hogy biztos béna és nem tudunk semmi mozgós programot csinálni, vagy valami hasonló.


Na most egyrészt itt nem teljesen értem a problémát...

1. Miért foglalkozik ennyit egy heteroszexuális férfi egy másik heteroszexuális férfi külsejével és teljesítőképességével? Vagy akkor nem is heteroszexuális? (Félreértés ne essék, semmi bajom a homoszexuális emberekkel, sőt, épp azt nem értem, hogy ha az, akkor miért nem vállalja?)

2. Honnan veszi, hogy akinek van valami baja, az onnantól csak fekszik otthon és nyög?

3. Miért akarja más helyett eldönteni, hogy annak ki/mi tetszik?

4. Tegyük fel, hogy abban igaza van, hogy nekem tök rossz vele lenni. És? Ez miért érdekel egy kvázi idegent?

5. Mit vár a beszélgetésről? Oké, őt valamilyen megmagyarázhatatlan okból zavarja, hogy a párom ilyen. Nem értem, de rendben. És hogyan tovább? Azt hiszi, ha beszól, akkor varázsütésre elmúlnak a maradványtünetek? Vagy mi a cél?


De oké, fura emberek vannak a világban, nem kell mindenkit megérteni, nem is ez a lényeg.


Hanem hogy mit lehet kezdeni ezekkel?

Online teljesen jól működik, egyszer figyelmeztetem normálisan, ha tovább nyomatja, akkor szó nélkül letiltom, semmi probléma.

Na de élőben?

Ha kedvesen kérem, hogy ne mondjon ilyeneket, akkor meg se hallja.

Ha határozottan de normálisan, akkor meg se hallja.

Ha határozottan, nem túl kedvesen, akkor meg jön az aduász "mi van, megjött?" illetve a "hát, látszik hogy tényleg nem tud kielégíteni a pasid", majd folytatja.


Bántani nem bánt a dolog, mi ketten tudjuk, hogy semmi baja a páromnak, és én így szeretem, véleményem szerint aki szidja olyasmi miatt amiről nem tehet, az csak a saját szegénységi bizonyítványát lobogtatja, csak hát néha zsibbasztó ilyenekkel vitatkozni, főleg, hogy abszolút nem értem, ez miért jó.


Hogy lehet hatékonyan leállítani az ilyen embereket?


2018. máj. 15. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10: Hát, ez lenne a normális. De, aki foglalt emberre repül rá, általában nem az erkölcsi magaslatokról híres :D

Az emberek tényleg furák.

2018. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ösztön az egész. A tyúkok is megtépik a gyengébbet. Az oviban is csúfolják a furákat. Ezekben a férfiakban ott dübörög évmilliók parancsa, hogy győzd le a (gyengébb) hímet és vidd a nőjét. Ha megpróbálsz az emberre emlős állatként tekinteni akkor meg fogod érteni ezeket a teljesen haszontalan dolgokat. Mert amúgy természetesen haszontalanok, egyik sem tudott téged elcsábítani, semmire nem mennek ezzel, talán nem is kellesz nekik, de az ösztön, hogy le kell nyomni a rivális hímet beindult. Ez egy darabka múlt.


"Ha kedvesen kérem"

"Ha határozottan de normálisan"

"Ha határozottan, nem túl kedvesen... majd folytatja"


Figyelj, ezek az emberek nem is tudják magukról, hogy ilyenkor megszólal bennük a dzsungel. Az ilyen csak egy dologból ért: az erőből. Úgy küldd el az anyjába, hogy ne merjen veled hepciáskodni, hanem még ő szégyellje el magát. Emeld fel a hangod, ne szégyenlősködj, hanem mondd meg neki a frankót, hogy ne merészelje ilyen szavakkal illetni a hozzád legközelebb álló embert, az életed társát, különben le is út, fel is út. Az ilyennel szemben nem szabad toleránsnak lenni, mert nem fogja meghálálni. Ha elkezd visszatámadni akkor ne arra reagálj, amivel ezúttal neked akar egyet odaszúrni, hanem maradj a tárgynál: honnét veszi a bátorságot? Egy csűrben nevelkedett? A szófordulatokat rád bízom. :)


Aztán sajnos az ilyen emberek nagy részétől talán búcsút is kell venned, de őszintén, aki az életed egyik legfontosabb dolgából gúnyt űz attól semmi jóra nem számíthatsz.

2018. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Türelmes vagy, én szerintem a harmadik beszólására orrba is vágtam volna.


Komolyan, sok mindent elviselek, de hogyha a páromat, szeretteimet ok nélkül pocskondiázzán, na azt nem.


Bár nekem nem mernek ilyeneket mondani, mert fél mondattal úgy leoltom, hogy fülét-farkát behúzza.

2018. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahogy irják: bunkóval ne finomkodj, anyja volt biztos annak meg szakmája is.... Kezd azzal, onnan adjál rá gözr!

Vagy mond egyszerûwb hogy biceg ugyan, de nem két agysejtje van

2018. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!